2024-04-18 @ 21:54 EEST
СЕПТЕМВРИ ВКАРА ТРИ НА АКСАКОВО
СпортОчаквана победа постигна отборът на тервелския Септември в отминалия кръг на Североизточната "В" футболна група.

Избраниците на треньора Радослав Вардаров се наложиха на свой терен над тима на Аксаково с 3:1. Макар че бяха по-добрият отбор на терена, тервелските футболисти не стигнаха лесно до трите точки. През първото полувреме головите положения бяха пред вратата на гостите, но нулевото равенство се запази до почивката. Пропуски от изгодни позиции направиха Стефан Коев, Георги Миланов и Атанас Стефанов-Баницата. Първият гол в мача падна едва в 60-ата мин., когато Георги Денев прати топката в мрежата на Попово. Десет минути по-късно бившият играч на Добруджа Атанас Стефанов вкара за 2:0. Гостите върнаха един гол в 79-ата мин., но четири минути преди края на мача Атанас Стефанов се разписа отново и оформи крайния резултат.