2024-04-19 @ 07:07 EEST
ГОЛЯМА ПОБЕДА ЗА ДОБРИЧКИЯ ВОЛЕЙБОЛ
СпортВолейболистите на Добротица записаха трета поредна победа в междуобластния шампионат при юношите старша възраст. Тази вечер възпитаниците на Евгени Попов надделяха с 3:1 гейма над коравия варненския тим Черно море-БАСК.

Добричлии поведоха с 2:0 части преди гостите от морската ни столица да вземат гейм. В четвъртата част добруджанци се наложиха с 25:23 точки и по този начин спечелиха срещата.
“Играхме срещу равностоен противник. Получи се красив и напрегнат мач. Преди играхме контрола с варненци и ги победихме категорично, но за шампионата явно се мобилизираха и срещнахме сериозна отпора”, заяви старши треньорът Евгени Попов. Той отличи капитанът Николай Тодоров, който имал изключителни изяви, Станислав Кирилов, Стоян Стоянов – играл със счупен пръст, Иван Атанасов, Станислав Ненов, либерото Дамян Костадинов и Петър Кирилов, който за пореден път изнесъл много силен мач.
До момента Добротица не познава вкуса на загубата и тотално доминира в своята група. От 3 мача има само два допуснати гейма. Тази неделя е последният двубой на добричлии. Гостуват в Попово на местния тим, срещу който също излизат за победа.