2024-03-29 @ 13:06 EET
Монтана завърши с победа срещу Спартак турнира в Албена
Спорт Младежкият национален отбор на България (до 21 години) победи с 1:0 връстниците си от Сиера Леоне на турнира в Албена. Българският отбор, който завърши на трето място в своята група, не трябваше да играе с африканския отбор, но по договоркана двете федерации, двата тима се изправиха един срещу друг.

Националите ни започнаха отлично срещата и още в 5-а минута Борислав Балджийски получи пас отдясно, овладя топката в наказателното поле и с плътен удар реализира.
В 26-а и 35-а минути домакините можеха да отбележат отново попадение, но вратарят Марша Уилямс спаси ударите на Александър Киров и Кристиян Велинов.
И през втората част българите бяха по-активният отбор, а най-сериозното положение пропиля Киров в 60-а минута.
В мач за трето-четвърто място на турнира Монтана победи Спартак Варна с 3:1.
Попаденията за победителите вкараха Атанас Чепилов в 11-а минута, Венцислав Иванов от дузпа в 48-а и Игор Таскович в 57-а минута. Почетното попадение за Спартак реализира Виктор Драголов в 64-а минута.
Победител в турнира служебно стана отборът на Локомотив Мездра, след като Берое напусна надпреварата вчера заради неразбории и отлагане на финалните срещи с един ден.

Монтана завърши с победа срещу Спартак турнира в Албена | 0 брой коментари | Регистрация