2024-04-16 @ 15:45 EEST
ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) СТИГНА ДО РАВЕНСТВО В ЛЮБИМЕЦ
СпортОтборът на Черноморец (Балчик) спечели точка при гостуването си на Любимец в двубой от 23-ия кръг на Източната "Б" група.

През първото полувреме домакините бяха по-добрият отбор на терена и в 20-ата минута поведоха с попадение на бившия футболист на Свиленград Везалов. До почивката тимът на Любимец натискаше здраво своя съперник, но изпусна множество положения. През втората част тимът от Белия град вложи много старание, за да промени изхода на мача, и усилията му бяха възнаградени три минути преди края на редовното време. Влезлият като резерва Петър Кънчев бе изведен сам срещу вратаря на домакините и оформи крайното 1:1.

Състави: Любимец - Кузманов, Ничев, Везалов, Великов, Йорданов, Зеленков (83-Фахрединов), Петков, Любенов, Велев, Матев (88-Ангелов), Георгиев (70-Мехмед)

Черноморец - Теменлиев, Ст. Иванов, М. Димитров (67-Филипов), Ив. Иванов (46-Кънчев), Ем. Тодоров, Граматиков, Илиев, Костенски, Зафиров, Я. Андреев, Кочев (85-Д. Андреев).

ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) СТИГНА ДО РАВЕНСТВО В ЛЮБИМЕЦ | 0 брой коментари | Регистрация