2024-04-25 @ 09:28 EEST
ГЕОРГИ КИЧУКОВ ИЗКАЧИ КАЛИАКРА НА ВЪРХА, ДОБРУДЖА СПРЯ ДУНАВ
СпортДобруджа и Дунав завършиха 2:2 на стадион "Дружба" в среща от 25-ия кръг от първенството на Източната "Б" група.

Гостите поведоха с гол на Росен Каптиев още в 3 мин. Христо Костов изравни 4 минути преди края на първото полувреме. В 62 минута домакините отново бяха догонващи в резултата. Точен за отбора от крайдунавския град бе Светлин Симеонов. Радостта на русенци бе кратка, тъй като близо две минути след това Недко Ангелов възстанови равенството и оформи крайното 2:2. Така футболистите на Дунав спечелиха точка в Добрич, но загубиха две в битката им за „А” група. В този кръг другият кандидат за елита – Несебър, победи с 3:2 при гостуването си на Брестник и вече е само на точка от русенци. Калиакра е новият лидер след победа с 2:1 при гостуването си на Свиленград. Каварненци минаха транзитно през града на митничарите благодарение на Георги Кичуков, който донесе безценния успех за отбора си с гол в 92 мин. В 7 мин. Иван Петков откри за гостите, а в 21 мин. Иван Янчев със задна ножица изравни.Черноморец - Балчик, загуби с 1:0 при гостуването си на Светкавица.

ГЕОРГИ КИЧУКОВ ИЗКАЧИ КАЛИАКРА НА ВЪРХА, ДОБРУДЖА СПРЯ ДУНАВ | 0 брой коментари | Регистрация