2024-04-20 @ 18:54 EEST
ТУРНИР В ЗАЛА “РУСАЛКА” ПРИВЛИЧА ТЕНИСИСТИ ОТ ЦЯЛАТА СТРАНА
СпортВ края на тази седмица Добрич ще бъде домакин на турнир по тенис на маса за любители.

Състезанието ще се проведе в спортен комплекс “Русалка”. В събота участниците ще премерят сили в индивидуален турнир, а в неделя - в двойков. Най-добрите ще получат парични награди. Победителят ще прибере 300 лева от наградния фонд, вицешампионът – 200 лв., а третият в класирането – 100 лв. Премиите при двойките са съответно - 200 лв. за победителите, 125 лв. за вторите и 75 лв. за третите.

Записванията за участие се приемат до 12 ч. на 7 май на телефони 0893521215, 058 603426 или 0888921692.

В турнира могат да участват всички привърженици на този спорт, както и тенисисти от “А” и “Б” група. Няма да бъдат допускани само състезатели от Висшата лига. Таксата за участие в турнир е 5 лева. Очаква се в събота индивидуалният турнир да бъде открит от кмета на Добрич Детелина Николова.

8 чисто нови маси са осигурени за турнира в Добрич.

ТУРНИР В ЗАЛА “РУСАЛКА” ПРИВЛИЧА ТЕНИСИСТИ ОТ ЦЯЛАТА СТРАНА | 0 брой коментари | Регистрация