изпрати публикация
:
календар
:
търсене
:
статистика
:
Архив
:
Има ли Дядо Коледа?
:
Интернет връзки
:
Polls
По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
разширено търсене
НОВ САЙТ
ВНИМАНИЕ! ТОВА Е АРХИВНО КОПИЕ НА САЙТА ДО 11 ДЕКЕМВРИ 2018 Г.
НОВИЯТ САЙТ Е НА АДРЕС
WWW.NDT1.COM
Информацията тук няма да бъде обновявана!
Раздели
Home
Новини
Времето
Европейски съюз
Еротика/Erotica
Екология
Забележителности
Заложници
Здраве
Земеделие
Икономика
Интервюта
История
Календар
Китай
Коментари
Кулинарни
Култура
Любопитно
Лов и риболов
Мис & Мистър
Недвижими имоти
Образование
Общество
Парламент
Поезия
Политика
По света
Ред и сигурност
Реклами
Светска клюка
Спорт
Туризъм
Хороскоп
За сайта
Празници
Атина 2004
Евро 2008
Евро 2004
Коледа
Ротари/Rotary
Справочник
Чаровниците на Добруджа
Какво ново
КОМЕНТАРИ
последни 1 седмица
Няма нови коментари
ВРЪЗКИ
последни 2 седмици
Няма нови връзки
Други
Съдържание
Галерия
Галерия-сватби
Събития
Няма нови събития
Потребителски функции
Име
:
Парола
:
Все още нямате регистрация? Регистрирайте се като
нов потребител
Изгубена парола
?
За сайта
Редакционен екип, адрес и телефони за контакти
Новинарски канал (Newsfeeds)
[ RSS ]
[ RDF ]
Новини в Галерия
Добре дошли в НДТ, Добрич, България
2024-03-29 @ 13:54 EET
Футбол: Програма за днешните мачове от Лига Европа, 3-и предварителен кръг
2010-07-29 @ 13:04 EEST
Нион.
Програма за днешните мачове от Лига Европа, 3-и предварителен кръг:
15:00 часа:
Сибир – Аполон Лимасол
18:30 часа:
Спартак Златибор – Днепър Днипропетровск
19:00 часа:
БЕРОЕ
- Рапид (Виена)
Днепър Могильов – Баник
Интер Турку – Расинг Генк
Мипа – Тимишоара
Рух – Аустрия Виена
19:15 часа:
Карпати – Жестапони
19:30 часа:
Елфсборг – Тетекс
19:45 часа:
Утрехт – Люцерн
20:00 часа:
АПОЕЛ – Яблонец
Алесундс – Мадъруел
Мьолде – Щутгарт
Рандерс – Лозана Спорт
20:10 часа:
Одензе – Жрински Мостар
20:30 часа:
Калмар –
ЛЕВСКИ
20:45 часа:
Макаби Хайфа – Динамо Минск
21:00 часа:
Серкъл Брюж – Анортозис Фамагуста
Динамо Букурещ – Хайдук
Галатасарай – ОФК Белград
Висла – Карабах
21:30 часа:
Цървена звезда – Слован Братислава
Нордсяеланд – Спортинг Лисабон
Гьори – Монпелие
Марибор – Хибърниан
Олимпиакос Пирея – Макаби Тел Авив
Щурм Грац – Динамо Тбилиси
Виктория Пилзен – Бешикташ
21:45 часа:
АЗ Алкмаар – ИФК Гьотеборг
Маритимо – Бангор Сити
Ягиелония – Арис Солун
Работнички – Ливърпул
Шамрок – Ювентус
22:00 часа:
Будучност – Брьондби
http://www.focus-sport.net
Сходни връзки
http://www.focus-sport.net
Още от Спорт
Футбол: Програма за днешните мачове от Лига Европа, 3-и предварителен кръг
| 0 брой коментари |
Регистрация
Най-нови първо
Най-стари първо
Последователно
Дървовидно
Без коментари
Нишковидно
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.
Free Hit Counter
Stats
Copyright ©2000 - 2003 © 2024 НДТ, Добрич, България
Всички права запазени.
Powered By
Geeklog
Страницата е генерирана за 0.08 секунди