2024-04-20 @ 11:04 EEST
ЮНОШИТЕ НА ДОБРУДЖА БИЯТ С 5:0 ЗА ПЕТАТА СИ ПОБЕДА
СпортОтборът на Добруджа спечели петата си победа в първенството на Елитната ни футболна група при юношите старша възраст. Преди броени минути възпитаниците на Валентин Ангелов разбиха с 5:0 на стадион "Дружба" Локомотив (Пловдив).

Гостите дерайлираха още в 18-ата минута, когато Филип Филчев откри головата сметка за "жълто-зелените" в мача.

Пак той покачи в 37-ата минута. Две минути по-късно и Ивайло Лазаров се разписа. През втората част Стилиян Цеков и Владислав Вълчев нокаутираха "смърфовете" с попадения в 79 и 80 минути. От мъжкия тим за домакините игра само Филип Флоров. След първите 9 кръга добруджанци имат 5 победи и 4 загуби. Головата им разлика е 19:13. Сметката на Локото вече е 1 победа, 3 ремита и 5 поражения. В следващият кръг добричлии гостуват на Левски в София, като мачът е насрочен за 14 октомври от 15.30 часа. Снимка Любен ЖЕЛЯЗКОВ

ЮНОШИТЕ НА ДОБРУДЖА БИЯТ С 5:0 ЗА ПЕТАТА СИ ПОБЕДА | 0 брой коментари | Регистрация