2024-04-25 @ 07:21 EEST
ДОБРУДЖА ПРИЕМА ЛЮБИМЕЦ, ЧЕРНОМОРЕЦ ИГРАЕ С БРЕСТНИК
СпортСъс срещите от 12-ия кръг започва втората фаза от първенството на Източната "Б" група.

Отборът на Черноморец Балчик, който дели второ място в класирането заедно с пловдивския Спартак, приема утре от 14.30 часа в Албена състава на Брестник.

Съперникът на балчиклии има само една победа от началото на сезона и е на предпоследно място в подреждането. Няма съмнение, че избраниците на Радостин Димов ще играят за трите точки, за да се утвърдят в челото на таблицата. Припомняме, че в първия кръг на първенството двубоят между двата тима завърши с победа за тима от Белия град с 2:0.
По същото време на стадион "Дружба" в Добрич Добруджа излиза срещу коравия тим на Любимец, който е четвърти в класирането. "Жълто-зелените" ще търсят реванш за загубата в първия кръг, когато отстъпиха с 2:1, след като до 70-ата минута водеха с 1:0. Въпреки студеното време се очаква много любители на футбола да дойдат на стадиона, тъй като отборът на Добруджа е в подем. Миналата седмица избраниците на Диян Божилов победиха лидера в групата Черноморец (Поморие) с 2:1, а в сряда се наложиха като гости и над Пирин (Гоце Делчев) с 3:1 в среща от първия кръг на турнира за Купата на България.