2024-04-19 @ 15:16 EEST
БАЛЧИШКИТЕ "АКУЛИ" ПОТЪВАТ
НовиниФутболистите на балчишкия Черноморец отново стъпиха накриво у дома, след като преди седмица допуснаха да изгубят точки пред своя публика.

Възпитаниците на Радостин Димов загубиха домакинския си мач с 0:2 от Брестник и по този начин бяха изместени от призовата тройка в Източната "Б" група. Гостите бяха близо до откриване на резултата още в 4-ата минута, но след изстрел на Бенгюзов топката се отби от гърба на Павлов.

7 мин. по-късно Гриша Иванов прати коженото кълбо в лявата греда. Последваха опасни удари на Христов и Русев, но вратарят на Брестник Линков ги отрази. В 38-та минута гредата на гостите тресна и Мартин Христов. Головете паднаха през втората част. Първо Атанасов откри за Брестник в 62 минута, а Марчев оформи крайния резултат в 76 минута. Съставите завършиха мача с по десетина футболисти, след като 5 минути преди края на редовното време Николай Костов получи втори жълт картон за груб фаул. Марио Георгиев пък директно видя червения цвят на картона, след като реши да си го връща и да удари без топка противника си. След този мач Черноморец вече заема 4 място в Източната "Б" група.