изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2020-09-26 @ 15:07 EEST
ДЕЦА-ДАРИТЕЛИ НАБРАХА 1 020 ЛЕВА ЗА АЛЕКС    
ОбществоНад 200 деца от цялата Добричка област се включиха в инициативата на кампанията "Да протегнем на Алекс ръка!" и изработиха красиви сурвакници, картички и коледни и новогодишни сувенири.


Това са възпитаници на Професионална гимназия по аграрно стопанство, Финансово-стопанска гимназия "Васил Левски", ОУ "Христо Ботев", ОУ "Христо Смирненски", СОУ "Любен Каравелов", ЦДГ №10, ЦДГ №23, ЦДГ №20, СОУ "Асен Златаров"-Шабла, читалище "Зора"-Шабла, Общински детски комплекс-Шабла, НУ "Христо Ботев"-село Септемврийци, Каварна, ОУ "Г. С. Раковски"-село Сенокос, Балчик, ОУ "Христо Ботев"- село Стожер, както и Димитър Игнатов - 19-годишен от Плевен. Най-активни бяха децата от СОУ "Любен Каравелов" и за тях сдружение "Ръка за таланта" ще изнесе специален концерт. Сурвакниците и сувенирите бяха продавани на Коледно-новогодишни базари в магазини на СВА и така бяха набрани 1 020 лева.
Организаторите на кампанията "Да протегнем на Алекс ръка!" изказват сърдечна благодарност на децата-дарители, на техните учители и родители, на началника на РИО в Добрич Петър Петров за оказаното съдействие инициативата да достигне до училищата. Благодарят и на ръководствата на магазините на СВА в Дома на книгата и в кв. "Балик", в чиито фоайета бяха разположени двата базара. Признателност изказват и на десетките деца, които дариха за Алекс, но пропуснаха да напишат имената на творбите си.

А ето и имената на децата-дарители:

Александър Алексиев - ЦДГ "Слънчице"
Мартин Манев - ЦДГ "Слънчице
Мартин Паскалев - ЦДГ "Слънчице"
Йоан Манолов - ЦДГ "Слънчице"
Алекс - 2 б клас ОУ "Христо Смирненски"
Неджмидин - ОУ "Христо Смирненски"
Васил - 2 б клас ОУ "Христо Смирненски
Камелия - 2 б клас ОУ "Христо Смирненски"
Селвин - ОУ "Христо Смирненски
Елинор Велинова - 3 б клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Деница Петрова - 3 а клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Зорница Трифонова - 2 а клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Ивайло Веселинов - 2 а клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Камелия Руменова - 3 б клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Ивона Станиславова - 4 клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Симона Ангелова - 3 а клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Васил Василев - 4 клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Сиана Йорданова - 4 клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Михаела Михайлова - 4 клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Таня Димова - 4 клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Михаела Кючукова - 4 клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Веселина Неделчева - 3 б клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Димитър Павлов - 2 а клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Памела Николова - 3 б клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Николай Живков - 2 б клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Христина Стефанова - 2 б клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Виктория Иванова - 2 б клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Александър Василев - 2 а клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Ивет Красимирова - 2 б клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Мирослав Тодоров 3 а клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Емилия Николаева - 3 а клас  СОУ "Асен Златаров", Шабла
Памела Димитрова - 4 клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Десислава Пламенова - 4 клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Никола Николаев - 2 б клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Георги Тодоров - 2 б клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Калоян Димитров - 2 а клас  СОУ "Асен Златаров", Шабла
Памела Атанасова - 2 б клас СОУ "Асен Златаров", Шабла
Панчо Георгиев - 2 а клас   СОУ "Асен Златаров", Шабла
Кристиана Попова - ЦДГ "Слънчице"
Теодора Ганчева – ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Мелиса Зия – ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Таня Димитрова – ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Тошко Димитров – ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Ангелина Мирчева – ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Сицилия Радева –  ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Маринела Младенова – ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Вилдан Реджебова – ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Радостина Георгиева – ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Метане Раим – ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Севгинар Ремзи– ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Мирослав Костов– ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Асен Миланов – ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Бурчин Асан – ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Венцислав Миленов – 2 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Ева Красимирова – 2 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Каролина Рафал – 2 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Семиха Ерджан – 2 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Силвия Севдалинова – 2 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Соня Илиянова – 2 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Айсун Архан – 1 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Назар Емилова – 1 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Мелиса Красимирова – 1 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Славена Донева – 1 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Светльо Иванов – 1 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Глория Севдалинова – 3 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Енгин Руменов – 3 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Айхан Илхан – 3 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Иво Красимиров – 3 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Даниел Пенков – 4 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Алпай Емилиянов – 4 клас НУ „Христо Ботев”, с. Септемврийци
Стойчо Пламенов – 11 г клас Професионална гимназия по аграрно стопанство
Марина Руменова – 12 б клас Професионална гимназия по аграрно стопанство
Стелияна Тихомирова – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Габриела Светлинова – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Петя Петкова – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Теодора Емилова – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Дарин Панчев – 6 б клас СОУ „Любен Каравелов”
Мелиса Айхан – 6 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Добромир Начев – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Яница Диянова – 5 г клас СОУ „Любен Каравелов”
Денислав Минчев – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Атанас Николаев – 8 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Деница Капралова – 8 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Николай Атанасов – 8 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Елисавета Ивелинова – 8 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Светлана Димитрова – 8 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Мира Божинова – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Селин Реджеб – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Пресиян Красимиров – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Тихомир Деянов – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Ерджан Хасанов – СОУ „Любен Каравелов”
Виолета Цветанова – 8 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Елица Енева – 5 б клас СОУ „Любен Каравелов”
Арзу Динчер – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Мария Димитрова – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Мария Веселинова – СОУ „Любен Каравелов”
Арзу Расим – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Денис Златев – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Теодора Светославова – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Елисавета Събева – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Михаела Христова – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Пламен Петков – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Георги Бойков – СОУ „Любен Каравелов”
Стефан Тончев – СОУ „Любен Каравелов”
Иван Петров – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Симеон – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Ивайло Маринов – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Десислава Диянова – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Михаил Николов – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Габриела Георгиева – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Стелиян Стефанов – 5 г клас СОУ „Любен Каравелов”
Дениз Айдън - ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Валентина Стоянова - ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Силвия Касимирова - ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Георги Иванов - ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Владо – ОУ ”Христо Смирненски''
Самуил – 2 б клас ОУ „Христо Смирненски''
Ели – 2 б клас ОУ„Христо Смирненски''
Тома -2 б клас ОУ „Христо Смирненски''
Валери – 2 б клас ОУ „Христо Смирненски''
Алекс – 2 б клас ОУ „Христо Смирненски''
Христина – 7 в клас ОУ „Христо Смирненски''
Петър – 7 в клас ОУ „Христо Смирненски''
Нели – 7 б клас ОУ „Христо Смирненски''
Памела Светлинова – 5 б клас ОУ „Христо Смирненски''
Павлета Красимирова – 7 б клас ОУ  „Христо Смирненски''
Яна Кьосева – ОУ „Христо Смирненски''
Ели Илиева – 6 б клас ОУ „Христо Смирненски''
Делян – 5 a клас ОУ „Христо Смирненски''
Mила – 5 в клас ОУ „Христо Смирненски''
Пламена Йонкова – 5 а клас ОУ „Христо Смирненски''
Самуил – 6 а клас ОУ „Христо Смирненски''
Стеляна Димитрова – 5 а клас ОУ „Христо Смирненски''
Мира Мариянова – 6 в клас ОУ „Христо Смирненски''
Веселина Димитрова – 6 б клас ОУ „Христо Смирненски''
Жаклин – 5 а клас ОУ „Христо Смирненски''
Кристина Христова – 5 а клас ОУ „Христо Смирненски''
Йордан Ивайлов – 5 а клас ОУ „Христо Смирненски''
Габриела Тодорова – 5 б клас ОУ „Христо Смирненски''
Ралица Райкова – 5 б клас ОУ „Христо Смирненски''
Десислава – 7 б клас ОУ „Христо Смирненски''
Били – 7 б клас ОУ „Христо Смирненски''
Веселина – 5 а клас ОУ „Христо Смирненски''
Стефани Георгиева – 3 а клас, СОУ „Асен Златаров”, Шабла
Анелия Дженкова – 5 а клас ОУ „Христо Ботев”
Стоян Генадиев – 6 в клас ОУ „Христо Ботев”
Адриана Печанска – 5 б клас ОУ „Христо Ботев”
Мария Дончева – 7 б клас ОУ „Христо Ботев”
Ана Вълева – 7 б клас ОУ „Христо Ботев”
Лилия-Анна Полименова – 6 б клас ОУ „Христо Ботев”
Камелия Живкова – 6 в клас ОУ „Христо Ботев”
Михаела Петкова – 5 б клас ОУ „Христо Ботев”
Никола Иванов – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Теодора Живкова – 5 в клас СОУ „Любен Каравелов”
Петя Иванова – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Габриела Станева – 5 г клас СОУ „Любен Каравелов”
Пресиян Красимиров – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Теодора Димитрова – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Наско Николов – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Ивелин Иванов – 3 клас, ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Теодора Станева – 2 клас, ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Сийка Пирог – 2 клас, ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Серкан Ерджанов – 2 клас, ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Севдин Керим – 2 клас, ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Наталия Миткова – 2 клас, ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Стоян Стоянов – 3 клас, ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Мелиса Демирова – 3 клас, ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Ради Ангелов – 2 клас, ОУ „Г. С. Раковски”, с. Сенокос
Васил – 2 б клас ОУ „Христо Смирненски”
Селвин – 2 б клас ОУ „Христо Смирненски”
Петър – 2 б клас ОУ „Христо Смирненски”
Бурчин – 2 б клас ОУ „Христо Смирненски”
Славяна Иванова – 5 б клас СОУ „Любен Каравелов”
Мартин Руменов – 5 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Алиер Илинов – 5 б клас СОУ „Любен Каравелов”
Цветелина Галинова – 6 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Симона Диянова – 6 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Елена Недкова – 6 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Йоана Костова – 6 а клас СОУ „Любен Каравелов”
Димитрина Петрова – 5 г клас СОУ „Любен Каравелов”
Наталия Василева – 5 г клас СОУ „Любен Каравелов”
Деница Колева – 5 г клас СОУ „Любен Каравелов”
Любомира Симеонова – 5 г клас СОУ „Любен Каравелов”
Георги Константинов – 5 г клас СОУ „Любен Каравелов”
Камелия Атанасова – 5 г клас СОУ „Любен Каравелов”



 


Сходни връзки

ДЕЦА-ДАРИТЕЛИ НАБРАХА 1 020 ЛЕВА ЗА АЛЕКС | 0 брой коментари | Регистрация
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2020 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.10 секунди