2024-04-24 @ 14:49 EEST
ХАНДБАЛНИЯТ ДОБРУДЖА Е НА ЧЕТВЪРТФИНАЛ ЗА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ
СпортХандбалистите на Добруджа се класираха за четвъртфиналите на турнира за Купата на България при мъжете. Това стана, след като днес възпитаниците на Георги Андреев постигнаха лесна победа с 37:27 (18:14) гола при гостуването си на ХК Русе.

Най-резултатни в крайдунавския град бяха Венцислав Петров и Христо Йорданов, отбелязали по 7 гола. Димитър Асенов бе точен 6 пъти, а Борислав Борисов - 5. В понеделник ще бъде изтеглен жребият за срещите от 1/4-финалите, които са насрочени за 12 февруари. В същото време се разбра, че юношите на Добруджа (набор 1995/96 г.) са постигнали две победи над връстниците си от Констанца с 45:34 и 36:26. Припомняме Ви, че мачовете се играха в Албена и бяха част от подготовката на възпитаниците на Светослав Божков в Златни пясъци.

Още спорт в Център спорт

ХАНДБАЛНИЯТ ДОБРУДЖА Е НА ЧЕТВЪРТФИНАЛ ЗА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ | 0 брой коментари | Регистрация