2024-04-20 @ 21:33 EEST
ЛЕСНА ПОБЕДА ЗА ХАНДБАЛНИЯ ДОБРУДЖА
СпортХандбалистите на Добруджа стартираха с лесна победа в пролетния дял на "А" група при мъжете.

Пред своя публика възпитаниците на Георги Андреев безпроблемно надделяха над Осъм с 32:19 (14:8). Гостите от Ловеч успяха да се противопоставят на домакините само до десетата минута, когато резултата бе 3:2 в полза на "Жълто-зелените".
В тренировъчно темпо добричлии дръпнаха в резултата и затвориха полувремето при 14:8, а краят на срещата дойде при актив от 13 попадения. 3 минути преди последния съдийски сигнал червен картон от тима на гостите получи Любомир Радоев. Най-резултатен в мача бе Борислав Борисов, който заби 10 гола във вратата на Осъм. В следващия кръг добричлии гостуват на другия претендент за златните медали - Шумен.

ЛЕСНА ПОБЕДА ЗА ХАНДБАЛНИЯ ДОБРУДЖА | 1 брой коментари | Регистрация
Автор: Anonymous да 2011-03-06 @ 20:37 EET
ХК''Добруджа'' е лицето на спорта в Добрич пред България.Жалко,че нямаше много публика в зала ''Русалка'' на мача с ''Осъм'',а момчетата определено заслужават пълни трибуни на всеки техен мач.Може би добричлии не заслужават такъв отбор в 'А' група щом не го оценяват подобаващо!