2024-04-19 @ 10:58 EEST
НАД 3 ХИЛЯДИ ДУШИ НА КОНСКИЯ ВЕЛИКДЕН В МАЛКА СМОЛНИЦА
Спорт Над 3 хиляди души наблюдаваха днешните конни състезания в село Малка Смолница. Първото място в надпреварата по прескачане на препятствия за коне до 4 години спечели Николай Николов от клуб Класика (Добрич) с кобила Лида. Той оглави класирането с време 20.42 секунди, след като не допусна нито една наказателна точка. Втори се нареди Енчо Манолов от Калиакра с кон Чародей, а трети отново е жокеят Николай Николов, но този път състезаващ се с Лимба.

По повод Тодоровден - Ден на коневъда и конния спорт на 12.03 в Генерал Тошево се проведе 6-ти Турнир по конен спорт в памет на доц.д-р Тодор Тодоров, организиран от Община Генерал Тошево и СККЕ "Пегасос". Журито в съсътав Цонко Пенков, Миглена Петрова и Веселина Василева класира участниците: