2024-04-23 @ 16:35 EEST
ЮНОШИТЕ НА ДОБРУДЖА ЗАГУБИХА ОТ ЦСКА
СпортФутболистите на Добруджа загубиха с 2:0 при гостуването си на ЦСКА в среща от 20-ия кръг на Елитната група при юношите до 19 г.

Мачът се игра на стадиона в село Мировяне. “Армейците” поведоха в 31 мин. след грешка в защитата на “жълто-зелените”, съобщиха от тима на добричлии.
Второто попадение падна в 65-ата минута, като след почивката изгодни положения за гол пропиляха Филип Филчев и Недко Ангелов. Последният бе единственият футболист от мъжкия тим, който Валентин Ангелов пусна в игра. В 87 мин. Ивайло Лазаров изпусна да намали резултата от дузпа. Следващият мач на добричлии е в понеделник. Тогава от 10.30 часа посрещат Любимец.