2024-04-19 @ 16:00 EEST
Футбол: Литекс е новият шампион на България
Спорт София. Литекс стана шампион на България по футбол за втора поредна година, след като спечели с 3:1 предпоследния мач от сезона срещу Локомотив София и остави Левски втори на 5 точки. В днешната среща срещу столичните "железничари" Литекс поведе на стадион „Българска Армия”, след като в 48-ата минута Момчил Цветанов отбеляза попадение след груба грешка на Галев.

Стражът на столичани не хвърли добре топката, Дока я овладя, пусна я към Тодоров, а той намери Цветанов, който финтира Добрев и изпрати топката в долния ъгъл на вратаря. Второто попадение отбеляза Светослав Тодоров, който от воле хвана центриране на Петър Занев отляво, и от много малък ъгъл прати топката през Галев в мрежата. В 68-ата минута след центриране на Дафчев от корнер, непокритият Лахчев отбеляза гола за Локомотив. В 72-ата минута Дока отбеляза, след като получи топката отдясно в пеналта, след пробив през центъра на Миланов и я засече с шпагат във вратата на Локомотив за 3:1.  http://www.focus-sport.net

Футбол: Литекс е новият шампион на България | 0 брой коментари | Регистрация