2024-04-18 @ 19:31 EEST
ДОБРУДЖА ПОТЪВА БАВНО И СИГУРНО
СпортДобруджа записа четвъртата си загуба от началото на сезона в Източната „Б” футболна група.  „Жълто-зелените” отстъпиха с 2:1 при гостуването си на Етър (Велико Търново).  Домакините зашеметиха съперника си с два гола още до 8-ата минута. Първо Александър Младенов вкара за 1:0 в 3-ата минута, а пет минути след това Радослав Анев удвои аванса на домакините. Добруджа успя да намали чрез Славомир Илиев в 70-ата минута, но в края Етър триумфира, след като не допусна нов гол в мрежата си.

Първият голмайстор на "болярите" Сашо Младенов получи контузия още преди почивката и напусна принудително.
С този успех тимът на Георги Тодоров събра актив от 12 точки и е само на точка зад лидера Черноморец (Поморие), който допусна първо поражение за сезона, и то като домакин - 1:2 срещу Любимец.

Добруджа остава на предпоследно място в класирането с актив от 4 точки. След добричкия тим е само съставът на Доростол (Силистра), който има две точки по-малко. В следващия кръг добруджанци приемат лидера в групата – Черноморец (Поморие).

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)       2:2

1. Черноморец      6              4              1              1              10:6         13
 2. Етър   6              4              0              2              7:3           12
 3. Любимец            6              3              2              1              11:5         11
 4. Нефтохимик       6              3              2              1              7:5           11
 5. Ботев (Пд)         6              1              5              0              7:6           8
 6. Сливен               6              2              2              2              6:6           8
 7. Несебър            6              2              1              3              6:7           7
 8. Спартак Вн)       6              1              2              3              5:9           5
 9. Добруджа          6              1              1              4              3:9           4
10. Доростол          6              0              2              4              3:9           2

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

24 септември 2011 г., събота, 17:00 ч.
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Поморие)
Спартак 1918 (Варна) - Етър 1924 (Велико Търново)
Сливен 2000 (Сливен) - Несебър (Несебър)
Ботев (Пловдив) - Доростол 2003 (Силистра)
Любимец 2007 (Любимец) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

ДОБРУДЖА ПОТЪВА БАВНО И СИГУРНО | 5 брой коментари | Регистрация
Автор: Anonymous да 2011-09-19 @ 19:53 EEST

Ами то "Етър" е в класирането преди онези сакатури  от Любимец, от които заловихме цели 4 топки в мрежата си.  Вие какво очаквахте? Да вземем и да ги набием като гости ли?!  Другите да му мислят! Защото "Добруджа" е сред най-великите участници във "В" групите.  Да живей! и Ура!

:-Р

Автор: Anonymous да 2011-09-19 @ 22:24 EEST
Дайте още пари на момчетата, футболът иска жертвил...
Автор: Anonymous да 2011-09-20 @ 08:20 EEST

Да бе, дайте да пълним каца без дъно!

Автор: Anonymous да 2011-09-20 @ 09:28 EEST

Моля, моля! Кацата не е без дъно, а просто котката се е удавила в бозата.

Автор: Anonymous да 2011-09-20 @ 10:06 EEST
Какви пари ?!?!?!Те нищо не играят...има някои се борят...обаче има поне 5-6 човека в отбора,които стоят там откакто се помня и стават все по-трагични...