2024-04-24 @ 04:11 EEST
КАЛИАКРА И КАЛАТИС (МАНГАЛИЯ) ЗАВЪРШИХА 2:2
СпортЕлитният Калиакра (Каварна) и втородивизионният румънски Калатис (Мангалия) не успяха да се победят в приятелска среща, проведена на градския стадион в Каварна, и завършиха при резултат 2:2.

Герасим Заков откри резултата в 21-ата минута, а 9 минути по-късно Четин Садула удвои преднината на каварненци. В 37-ата минута гостите от Румъния намалиха на 2:1 чрез капитана си Когали, а в 65-ата минута Флоре оформи крайното 2:2.
Вчера футболистите на Адалберт Зафиров направиха една тренировка, а днес са пуснати в почивка.

В понеделник каварненци приемат Черно море в мач от 9-ия кръг на "А" група. Мачът ще се играе на стадион „Калиакра” от 18.00 часа.

КАЛИАКРА И КАЛАТИС (МАНГАЛИЯ) ЗАВЪРШИХА 2:2 | 0 брой коментари | Регистрация