2024-04-19 @ 02:44 EEST
ПОРЕДНИ УСПЕХИ ЗА МЛАДИ ТЕРВЕЛСКИ СПОРТИСТИ
СпортВ средата на ноември в Ямбол се проведе 45-ият традиционен републикански крос „Диана”. Участваха състезатели от цялата страна. Във възрастовата група на момчетата под 16 г., които пробягаха 1 500 м., на първо място се класира Нягол Тодоров, състезател на клуб по лека атлетика „Атлетик” в Тервел.

От 17 септември до 12 ноември Нягол участва на шест състезания в различни градове на страната и във всички е финиширал като победител. На крос „Диана” при юноши старша възраст, които се състезаваха на 3 000м. на пето място се класира Николай Дойчев, а на шесто - Йозджан Шенол. НДТ