2024-04-24 @ 00:36 EEST
БЕЗПОГРЕШНА ИГРА ЗА ВОДАЧИТЕ В „ИЗИДА ВОЛЕЙ КЪП”
Спорт

Приключиха срещите от първия дял на волейболния турнир в Добрич „Изида волей къп”. В 13-ия кръг фаворитите не допуснаха грешки и по този начин запазиха своите водещи позиции.

Лидерът Добруджа (вет.) надделя с 2-1 гейма над Вихър, а Йонивел се наложи с 3-0 над Варна. Третият в таблицата – Балчик, победи с 2-1 Екип. Домакините от Изида не дадоха нито един гейм на Е.ОН, побеждавайки с 3-0, като успех записаха и представителите на ХЕ-ГЕ волей с 2-1 над Троя. Добрич волей спечели служебно срещата с Калиакра, а почиваше съставът на Скития.

„Между двата полусезона няма да има почивка. На 29. 01. 2012 г. (неделя) е първият кръг от втория полусезон. Мачовете ще се играят по програмата от първия полусезон. Отлагане ще има само на мача между Изида-Екип, но това ще бъде допълнително уточнено с двата отбора”, коментираха организаторите.