2024-03-29 @ 14:24 EET
МИРО ГРАДИНАРОВ С 15 ТОЧКИ ЗА ОСМАТА ПОБЕДА НА ТОКИО

Добричлията Мирослав Градинаров реализира 15 точки при осмата победа на своя отбор Токио с 3-0 (28, 23, 20) гейма като гост над Тойода Госей Трефуерза (Нишикасугай). Двубоят бе от японската V-Лига и се игра пред 1500 зрители в град Яманаши.

Българинът  постигна 48% ефективност в атака и 62% перфектно посрещане. Отборът на добруджанеца е четвърти във временното класиране, а късно вчера Градинаров и компания се изправиха срещу петия в таблицата Сантори Санбърдс (Осака).

МИРО ГРАДИНАРОВ С 15 ТОЧКИ ЗА ОСМАТА ПОБЕДА НА ТОКИО | 0 брой коментари | Регистрация