2024-04-19 @ 05:35 EEST
БЕЗ ИЗНЕНАДИ В СЕДМИЯ КРЪГ НА „ИЗИДА ВОЛЕЙ КЪП”
Спорт

Ветераните на Добруджа извадиха Троя от четворката след 3-0 в дербито на кръга

Изиграха се срещите от седмия кръг на пролетния дял на волейболния турнир в Добрич за Купата на Изида. В него фаворитите не допуснаха изненади, като в дербито на уикенда Добруджа ветерани победиха с 3-0 гейма Троя. От резултата се възползва съставът на Екип, който след победа с 2-1 над Добрич волей се изкачи на четвърто място. Другите два претендента за плейофите – Йонивел и Балчик не срещнаха проблеми в мачовете си с Вихър и Хе-Ге волей. Следващият осми кръг е на 18 март. Мачовете започват в 9 часа и се провеждат в залата на УСШ в градския парк.