Гледайте Ел Класико, битката за Милано и още 5 мача с БЛИЦ днес
2012-10-07 @ 11:59 EEST
Даваме ви възможност да наблюдавате няколко дербита от европейските топ
първенства
ФУТБОЛ 12:30часа: Динамо Москва – Анжи;
Русия, Висша лига – пряко по Ринг.бг 13:00часа:
Леванте – Валенсия; Испания, Примера дивисион – пряко по ТВ+ (Булсатком), Al Jazeera Sport
+2, beIN Sport 1 / HD, C More Live (nor/swe) / HD , C More Sport HD (fin/swe),
C+ Liga (esp) / HD, ESPN Africa, Idman TV, NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 1,
SK Prime / HD, Sport 2 (cze/svk/hun), Sport TV2 / HD, SportKlub Premium HD,
SuperSport 2 (alb) / HD, TRK Futbol (ukraine) 13:00часа: Хихон –
Виляреал; Испания, Сегунда дивисион – пряко по Al Jazeera Sport +9,
Canal+ 1 (esp) / HD 13:15часа: Портимонензе – Бенфика Б;
Португалия, Лига Хонра – пряко по Sport TV1 / HD 13:30часа: Аякс –
Утрехт; Холандия, Ередивизи – пряко по Филм+ (Булсатком), A La
Carte 2, Al Jazeera Sport +6, C More Fotboll (swe), C+ Liga Campeones / HD, C+
Multideporte 1, Canal 9 (den) / HD, Eredivisie Live 1 HD, GMG Football,
Samanyolu Haber, Setanta Africa, Sport.Ro / HD, SportKlub (cro/srb/slo),
SuperSport 3 (alb) / HD 13:30часа: Рома – Аталанта; Италия,
Серия А – пряко по A La Carte 1, Al Jazeera Sport +1, Arena Sport 3 / HD (cro),
Arena Sport 4 (srb), C+ Fútbol (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), Digi Sport 1
(rom), ESPN (uk/ie) / HD, NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 2, Sky Calcio 1 / HD,
Sport 1 Select HD (ned), Sport TV4, SuperSport 1 (alb) / HD, TRK Futbol+ / HD,
TV4 Sport Xtra HD (swe) 14:00часа: Силкеборг – Хорсенс;
Дания, Супер лиген – пряко по TV2 Sport (den) / HD 14:00часа:
Жалгирис – Екранас; Литва; А лига – пряко по Lietuvos
rytas.tv 14:30часа: Ерцгебирге Ауе – Ян Рагенсбург;
Германия, Втора Бундеслига – пряко по Sky Fusball
Bundesliga 14:30часа: Инголщад –Кайзерслаутерн; Германия,
Втора Бундеслига – пряко по FOG TV, Sky Fusball Bundesliga 14:30часа:
Зандхаузен – Аален; Германия, Втора Бундеслига – пряко по Sky Fusball
Bundesliga 14:45часа: Селтик – Хартс; Шотландия, Висша лига
– пряко по A La Carte 5, Sky Sports 4 (uk/ie) / HD 14:45часа: Цюрих –
Йънг Бойс; Швейцария, Супер лига – пряко по SportKlub+ (cro/srb/slo) /
HD 14:45часа: Сион – Люцерн; Швейцария, Супер лига – пряко
по TeleClub Sport 3 / HD 14:45часа: Рубин Казан – Амкар
Перм; Русия, Висша лига – пряко по NTV Plus Nash
Futbol 15:00часа: Брест – Бордо; Франция, Лига 1 – пряко по
Аl Jazeera Sport +4, Al Jazeera Sport HD2, beIN Sport 1 / HD, Sport Italia
1 15:30часа: Саутхемптън – Фулъм; Англия, Висша лига – пряко
по Нова
спорт 15:30часа: Видзев Лодз – Погон Шчечин;
Полша, Екстракласа – пряко по C+ Sport (Poland) / HD 15:30часа:
Грьонинген – Фейенорд; Холандия, Ередивизи – пряко по Canal 9 (den) /
HD, Eredivisie Live 1 HD, Sport.Ro / HD, Sportmanía, SuperSport 4 (alb) /
HD 15:30часа: ПСВ Айндховен – НАК Бреда; Холандия, Ередивизи
– пряко по Филм+
(Булсатком), Al Jazeera Sport +6, Eredivisie Live 2, Setanta
Africa, Samanyolu Haber, Sport 1 (hun), Sport 2
(cze/svk/ukr) 15:30часа: Стандарт Лиеж – Андерлехт; Белгия,
Джупилер Про лига – пряко по A La Carte 3, SK Prime / HD, Sport 1 Select HD
(ned), SportKlub (hun) 15:30часа: Таврия – Ворскла; Украйна,
Висша лига – пряко по Inter+ (Ukraine), TRK Futbol
(Ukraine) 16:00часа: Рандерс – Мидтиланд; Дания, Супер лиген
– пряко по Canal 8 Sport (den) 16:00часа: Сиена – Ювентус;
Италия, Серия А – пряко в
БЛИЦ, Al Jazeera Sport +1, Arena Sport 3 (srb), Arena Sport 3 /
HD (cro), C+ Fútbol (esp) / HD, Digi Sport 1 (rom), Idman TV, NTV Plus Futbol /
HD, OTE Sport 2, Sky Calcio 1 / HD, Sport TV4, SportKlub (hungary), SuperSport 1
(alb) / HD, SuperSport Select, TRK Futbol+ / HD, TV4 Sport Xtra HD
(swe) 16:00часа: Tорино – Каляри; Италия, Серия А – пряко по
Sky Calcio 4 / HD, Sky Sport 1 (Italy) / HD 16:00часа: Пескара –
Лацио; Италия, Серия А – пряко по Al Jazeera Sport +9, Arena Sport 1 /
HD (cro), Arena Sport 2 (srb), NTV Plus Sport, OTE Sport 3, Sky Calcio 2 / HD,
SuperSport 3 (alb) / HD 16:00часа: Фиорентина – Болоня; Италия, Серия А –
пряко по A La Carte 2, Al Jazeera Sport +10, Arena Sport 2 / HD (cro), Arena
Sport 4 (srb), Sky Calcio 3 / HD 16:00часа: Катания – Парма;
Италия, Серия А – пряко по Sky Calcio 5 / HD 16:00часа: Спартак
Златибор – Цървена звезда; Сърбия, Супер лига – пряко по Arena Sport 1
(srb) 16:00часа: Калмар – Юргорден; Швеция, Аллсвенскан –
пряко по C More Live 2 (swe) 16:00часа: Мялби – Хелзингборг;
Швеция, Аллсвенскан – пряко по C More Football (swe), C More Live 4
(swe) 16:00часа: АИК Стокхолм – Йефле; Швеция, Аллсвенскан –
пряко по C More Sport HD (fin/swe) 16:00часа: Сивасспор –
Бурсаспор; Турция, Супер лиг – пряко по LIG TV2 /
HD 16:00часа: ПАС Янина – Паниониос; Гърция, Супер лига –
пряко по Nova Sports 1 (hellas) / HD 16:15часа: Броншой –
Виборг; Дания, Супер лиген – пряко по TV2 Sport (den) /
HD 16:30часа: Борусия М – Айнтрахт Франкфурт; Германия,
Първа Бундеслига – пряко по Евроспорт
2 България (Булсатком), A La Carte 4, C+ Multideporte 3, Dubai
Sports 1, EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic), GMG Football, NTV Plus
Sport On-Line, Sky Fußball Bundesliga, Sky Sport HD1 (germany), SuperSport 5
(alb), TRT Haber 17:00часа: Ливърпул – Стоук Сити; Англия,
Висша лига – пряко по AD Sports HD4, C More Aitio (finland), C+ Liga Campeones /
HD, C+ Multideporte 1, Digi Sport (cze/svk), Digi Sport 2 (hun), Sky Calcio 9,
Sport 1 (russia) / HD, Sport TV3, SportKlub (cro/srb/slo), SuperSport 7 (za),
Tring Sport 2, TV2 PL HD2 (nor), Viasat Sport (swe) 17:00часа: Тотнъм
– Астън Вила; Англия, Висша лига – пряко по AD Sports HD6, C+
Multideporte 2, Sport 1 Voetbal, Sport TV2 / HD, SportKlub Premium HD,
SuperSport 5 (za), SuperSport 5 Nigeria, Tring Sport 3, TV2 PL HD3
(nor) 17:00часа: Щурм Грац – Аустрия Виена; Австрия,
Бундеслига – пряко по FOG TV, ORF Eins / HD, Sky Sport
(Austria) 17:00часа: Базел – Сервет; Швейцария, Супер лига –
пряко по RSI La 2 / HD, RTS Deux / HD, SF Zwei / HD 17:00часа:
Майорка – Гранада; Испания, Примера дивисион – пряко по Al Jazeera
Sport +2, C More Live (nor/swe) / HD, C+ Liga (esp) / HD, NTV Plus Futbol 2 /
HD, OTE Sport 1, Sport 1 (cze/svk), Sport 2 (hungary) 17:00часа:
Спартак Москва – ЦСКА Москва; Русия, Висша лига – пряко по
Ринг.бг 17:30часа: Твенте
– АЗ Алкмаар; Холандия, Ередивизи – пряко по Филм+ (Булсатком), A La
Carte 3, Al Jazeera Sport +6, Eredivisie Live 1 HD, Setanta Africa, Sport 2
(Ukraine), SportDigital.tv, Sportmania, SuperSport 4 (alb) /
HD 17:30часа: Видеотон Фехервар – Ференцварош; Унгария, НБ 1
– пряко по Magyar 1 / HD 17:30часа: Днепър – Динамо Киев;
Украйна, Висша лига – пряко по 2+2 18:00часа: Нюкасъл – Манчестър
Юнайтед; Англия, Висша лига – пряко в БЛИЦ,Диема 18:00часа:
Есберг – Копенхаген; Дания, Супер лиген – пряко по Canal 9 (den) /
HD 18:00часа: Шльонск – Полония Варшава; Полша, Екстракласа
– пряко по C+ Sport (Poland) / HD, Sports Tonight TV (498) 18:00часа:
Лориен – Лион; Франция, Лига 1 – пряко по Al Jazeera Sport +4, Arena
Sport 2 / HD (cro), Arena Sport 3 (srb), beIN Sport 1 / HD, C+ France / HD, C+
Weekend (poland) / HD, SportKlub (hungary), TV4 Sport Xtra HD
(swe) 18:00часа: Партизан – Явор; Сърбия, Супер лига – пряко
по Arena Sport 1 (srb) 18:00часа: Глория Бистрица – Пандури;
Румъния, Лига 1 – пряко по Digi Sport 1 (rom) 18:00часа: Oмония
Никозия – АПОЕЛ Никозия; Кипър, Първа дивизия – пряко по Lumiere TV1
(cyp) 18:00часа: Докса Катакопия – АЕП Пафос; Кипър, Първа
дивизия – пряко по Cytavision Sports 1 18:15часа: Арис Солун –
Платаниас; Гърция, Супер лига – пряко по Nova Sports 1 (hellas) /
HD 18:15часа: Ксанти – Панатинайкос; Гърция, Супер лига –
пряко по Nova Sports 2 (hellas) / HD 18:30часа: TПС Турку – ДжДжК
Ювяскюла; Финландия, Вейкауслига – пряко по
URHOtv 18:30часа: Хановер – Борусия Дортмунд; Германия,
Първа Бундеслига – пряко в
БЛИЦ,Евроспорт 2
България (Булсатком), A La Carte 1, C+ Fútbol (esp) / HD, Dubai
Sports 2, ESPN (uk/ie) / HD, EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic), GMG
Football, NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 2, Sky Fußball Bundesliga, Sky Sport
HD2 (germany), SuperSport 3 (alb) / HD, SuperSport 4 (za), TRT
Haber 18:30часа: Щутгарт – Леверкузен; Германия, Първа
Бундеслига – пряко по Dubai Sports 4, NTV Plus Sport On-Line, Sky Fusball
Bundesliga, Sky Sport HD1 (Germany), TRK Futbol+ / HD 18:30часа:
Брага – Олянензе; Португалия, Супер лига – пряко по Galatasaray TV,
Sport TV1 / HD 18:30часа: Йоребро – Сундсвал; Швеция,
Аллсвенскан – пряко по C More Live 2 (swe) 18:30часа: ГАИС Гьотеборг
– Елфсборг; Швеция, Аллсвенскан – пряко по C More Live 4 (swe), C More
Sport HD (fin/swe) 18:35часа: Марила Прибрам – Виктория
Пилзен; Чехия, Гамбринус лига – пряко по Nova Sport (Czech) /
HD 19:00часа: Хаугесунд – Фредрикстад; Норвегия, Типелиген –
пряко по TV2 Sport 2 (nor) 19:00часа: Согндал – Лилестрьом;
Норвегия, Типелиген – пряко по TV2 Sport 3 (nor) 19:00часа: Стабек –
Тромсьо; Норвегия, Типелиген – пряко по TV2 Sport 4
(nor) 19:00часа: Молде – Санднес Улф; Норвегия, Типелиген –
пряко по TV2 Sport (nor) 19:00часа: Фенербахче – Бешикташ;
Турция, Супер лиг – пряко в
БЛИЦ, LIG TV / HD, DigiTurk 3D 19:00часа: Брюж –
Генк; Белгия, Джупилер Про лига – пряко по Sport 1 Voetbal, SportKlub
(Poland) 19:00часа: Атлетик Билбао – Осасуна; Испания,
Примера дивисион – пряко по Al Jazeera Sport +9, C More Fotboll (swe), C More
Live (nor/swe) / HD, C+ Liga (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), NTV Plus Futbol 2
/ HD, OTE Sport 3, SportKlub Premium HD, SportKlub+ (cro/srb/slo) /
HD 19:00часа: Мерсин – Кайзериспор; Турция, Супер лига –
пряко по LIG TV2 / HD 19:00часа: Адана Демирспор –
Аданаспор; Турция, Лиг 1 – пряко по TRT Spor 19:15часа:
Краснодар – Зенит; Русия, Висша лига – пряко по NTV Plus Nash
Futbol 19:30часа: Рапид Виена – Магна; Австрия, Бундеслига –
пряко по Sky Sport (autsria) 19:30часа: Металист Харков – Шахтьор
Донецк; Украйна, Висша лига – пряко по 2+2 19:45часа: Шиофок
– Дебрецен; Унгария, НБ 1 – пряко по Sport 1 (rom), Sport 2
(hun) 19:45часа: Енгелхолм – Бромапойкарна; Швеция,
Суперетан – пряко по TV4 Sport (swe) 20:00часа: Брьондби –
Олборг; Дания, Супер лиген – пряко по TV3+ (Denmark) /
HD 20:00часа: Од Гренланд – Розенборг; Норвегия, Типелиген –
пряко по TV2 (Norway) / HD 20:00часа: Славен Копривница – Динамо
Загреб; Хърватска, ХНЛ 1 – пряко по Arena Sport 1 / HD (cro), Arena
Sport 3 (srb) 20:00часа: Пумас – Монтерей; Мексико, Апертура
– пряко по Al Jazeera Sport +6, Setanta Africa 20:30часа: Академика –
Витория Гимараеш; Португалия, Супер лига – пряко по Sport TV2 /
HD 20:30часа: Стяуа – ЧФР Клуж; Румъния, Лига 1 – пряко по
Dolce Sport / HD 20:30часа: Олимпиакос – Астерас Триполис;
Гърция, Супер лига – пряко по Nova Sports 1 (hellas) 20:50часа:
Барселона – Реал Мадрид; Испания, Примера дивисион – пряко в БЛИЦ,ТВ+ (Булсатком), Al
Jazeera Sport HD2, Al Jazeera Sport +2/+3, beIN Sport 1 / HD, C More Fotball
(nor) / HD, C More Live 3 (swe), C More Sport (swe), C More Sport HD (fin/swe),
C More Urheilu (finland), C+ Liga (esp) / HD, C+ Sport (poland) / HD, Canal 9
(den) / HD, Digi Sport 1 (rom), Idman TV, NTV Plus Futbol / HD, NTV Spor / HD,
OTE Sport 1, Setanta Sports Euro Asia, SK Prime / HD, Sky Sports 1 (uk/ie) /
1HD, Sport 1 (cze/svk/hun), Sport 1 Select HD (ned), Sport TV4, SportKlub
Premium HD, SuperSport 1 (alb) / HD, SuperSport 3 (za), SuperSport MaXimo, TRK
Futbol (ukraine), LTV Sports 2 (cyp) 21:00часа: Белграно – Бока
Хуниорс; Аржентина, Инисиал – пряко по Ринг.бг 21:45часа:
Наполи – Удинезе; Италия, Серия А – пряко по Al Jazeera Sport +8, C+
Liga Campeones / HD, C+ Multideporte 1, OTE Sport 3, Sky Calcio 2 / HD, Sport
Plus (russia), SuperSport 3 (alb) / HD, SuperSport 3 (za) 21:45часа:
Mилан – Интер; Италия, Серия А – пряко в БЛИЦ, Аl Jazeera
Sport HD1/+1, Arena Sport 3 / HD (cro), Arena Sport 4 (srb), AzTV, beIN Sport 2
/ HD, C More Aitio (finland), C+ Fútbol (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), ESPN
(uk/ie) / HD, NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 2, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sport
1 (italy) / HD, Sport 1 Voetbal, Sport TV3, SportDigital.tv, SportKlub
(hungary), SuperSport 2 (alb) / HD, SuperSport 7 (za), SuperSport HD2 Africa,
SuperSport Select, TRK Futbol+ / HD, TV4 Sport Xtra HD
(swe) 22:00часа:Марсилия – Пари СЖ;
Франция, Лига 1 – пряко в
БЛИЦ, Al Jazeera Sport +4, Arena Sport 2 / HD (cro), Arena Sport
3 (srb), C+ France / HD, C+ GOL (poland) / HD, Sport Italia 1, TV4 Sport (swe),
Viasat Football (nor) 22:30часа: Aтлетико Мадрид – Малага;
Испания, Испания, Примера дивисион – пряко по Филм+ (Булсатком), Al
Jazeera Sport +9, C More Live (nor/swe) / HD, C+ Weekend (poland) / HD, Canal+ 1
(esp) / HD, Idman TV, NTV Plus HD Sport, NTV Spor / HD, Sky Sports 1 (uk/ie) /
HD, Sport TV2 / HD, SportKlub Premium HD, SportKlub+ (cro/srb/slo) / HD,
SuperSport 4 (alb) / HD, SuperSport 5 (za), Lumiere TV1 22:45часа:
Порто – Спортинг Лисабон; Португалия, Супер лига – пряко по Al Jazeera
Sport +7, Digi Sport 1 (hun), Nova Sports 2 (cyprus), Nova Sports 2 (hellas) /
HD, Sport TV1 / HD, SportKlub (cro/srb/slo) 23:15часа: Нюелс Олд Бойс
– Велес; Аржентина, Инисиал – пряко по C+ Mulitideporte 2, GMG
Football, Telekenal Futbol, TRK Futbol+ / HD 01:30часа: Ривър Плейт –
Годой Крус; Аржентина, Инисиал – пряко по C+ Futbol (esp) /
HD 02:00часа: Чивас – ФК Далас; САЩ, МЛС – пряко по Аl
Jazeera Sport HD2/+5, Arena Sport 2 / HD (cro), Arena Sport 3 (srb), C More
Fotball (nor) / HD, C More Sport HD (fin/swe), Canal 8 Sport (den), Setanta
Africa, SportKlub (hun) http://www.blitz.bg