2024-03-29 @ 18:23 EET
СпортВолейболистите на Добруджа записаха пета поредна победа с 3-0 гейма във Висшата лига.

Възпитаниците на Георги Петров надделяха за по-малко от час своя съперник Изгрев (Ябланица), като в отделните геймове надиграха с 25-10, 25-10 и 25-15 точки. Двубоят се игра пред близо 300 зрители в зала "Добротица". Последната точка в срещата заби 15-годишният Ивайло Калев, който днес направи официален дебют с мъжкия тим във Висшата лига.  С днешната победа домакините от Добрич счупиха два рекорда - за най-бързо приключила среща този сезон и за най-много последователни победи с 3-0 гейма. Разгромът над гостите идва като подарък за волейболиста Светослав Арнаудов, който днес стана баща на момиченце. От треньорския щаб съобщиха, че малката чаровница е дошла на бял свят с манекенски размери в Русе и ще носи името Ивайла. Щастливият татко почерпи своите приятели и съотборници, като не пропусна да се раздаде максимално и на терена. Благодарение на този успех добруджанци еднолично оглавиха групата, след като УНСС (София) нанесе първо поражение на Дунав (Русе). Тимът от крайдунавския град записа срамно 3-0 в столичната зала "Икономист".

ДОБРУДЖА 07 БИЕ ЗА ПЕТИ ПОРЕДЕН ПЪТ С 3-0, ЕДНОЛИЧНО Е НА ВЪРХА ВЪВ ВИСШАТА ЛИГА | 0 брой коментари | Регистрация