2024-03-29 @ 09:37 EET
Есенният полусезон в "А" група завърши

Отборът на „Локомотив” (Пловдив) победи като домакин „Пирин” (Гоце Делчев) с 1:0 в мач от последния, 15-и есенен кръг на „А” футболната ни група. Единственото попадение в мача бе дело Рангел Абушев, който бе точен в 30-ата минута.

Съставът на „Ботев” (Враца) завърши есенния полусезон в „А” футболна група с победа. В мач от 15-ия кръг на шампионата „Ботев” се наложи във Враца над „Черно море” с 1:0.  Голът отбеляза капитана на „Ботев”, Илия Илиев в 85-ата минута.

„Миньор” (Перник) надигра като домакин „Берое” с 3:0. За отбора на треньора Николай Тодоров това е трета победа от началото на сезона. Хаджиев откри резултата в мача в 4-ата минута. В 52-ата минута Василев удвои преднината на домакините. Крайното 3:0 за „Миньор” оформи Фарес Брахими в 82-ата минута на мача.

ЦСКА и „Локомотив” (София) завършиха при 1:1. С гол на Сержиньо в 59-ата минута ЦСКА поведе с 1:0. Удар на Сержиньо от границата на наказателното поле завари вратаря на „Локомотив” (София) Валентин Галев неподготвен, като стражът опита да избие топката, но тя влезе във вратата му. В 77-ата минута „Локомотив” (София) изравни резултата чрез Даниел Пеев, който бе точен от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Крачунов срещу Георги Христов в наказателното поле на ЦСКА.