2024-03-29 @ 18:31 EET
Тотнъм взе точка от Манчестър Юнайтед
СпортОтборът на Тотнъм отбеляза гол в продължението, за да си заслужи равенството 1:1 с майстора на късните голове Манчестър Юнайтед в мач от 23-ия кръг на Висшата лига.

Тотнъм - Манчестър Юнайтед,
"Червените дяволи" вече водят само с 5 точки на втория Манчестър Сити. Гостите бяха малко по-активни в началото и откриха резултата в 25-ата минута след центриране отдясно на Том Клевърли и превъзходен изстрел с глава на останалия непокрит Ван Перси - негов 18-и гол във Висшата лига.

Джърмейн Дефоу и Гарет Бейл на няколко пъти пробваха да преодолеят Давид Де Хеа, но от удобни ситуации, така и не намираха мрежата.

Центриранията на игралия страхотно Аарън Ленън пък така и не бяха засечени за попадение от съотборниците му.

Дойде обаче 93-ата минута, когато Клинт Демпси наказа гостите за крайното 1:1 и зарадва трибуните на "Уайт Харт Лейн".