2024-04-20 @ 16:36 EEST
ДЕВЕТА ПОБЕДА ЗА ЮНОШИТЕ НА ДОБРУДЖА 07

Безапелационният лидер в група 4 на държавното първенство по волейбол при юношите старша възраст Добруджа 07 записа девета поредна победа. Възпитаниците на Генчо Цветков надделяха с 3:0 гейма над своите съперници от Дунав (Русе). В отделните части домакините от Добрич се наложиха с 25:19, 25:18 и 25:15. Мачът се игра пред близо 200 зрители в зала "УСШ" в градския парк "Св. Георги".

Волейболистите от крайдунавския град отстъпваха на добричкия тим във всички елементи на играта, а това даде възможност на наставника на домакините да пусне в мача всички регистрирани състезатели.

В следващия кръг юношите на Добруджа 07 гостуват на 27 януари на отбора на Велики Преслав, който заема последното осмо място във временното класиране в групата без спечелен гейм.