2024-04-20 @ 10:58 EEST
ГЕОРГИ ПЕТРОВ ОСТАНА НА КРАЧКА ОТ МЕДАЛИТЕ В БОРБАТА
Спорт

От възпитаниците на Петър Петров в клуб Добруджански юнак най-добре се представи Георги Петков, който завърши на пето място в кат. до 84 кг. В същата категория Демир Демирев зае 15 място, а Иво Дженков остана 25-ти.

Завърши държавното лично първенство по свободна борба за юноши, което се проведе в тренировъчната зала на "Арена Армеец", София.

За най-техничен състезател бе обявен Енгин Исмали, кат. 74 кг от спортен клуб по борба "Ангел войвода", гр. Хасково, а за най-резултатен - Мирослав Милков в кат. 84 кг от спортен клуб по борба "НСА-Академик", гр. София.

При 55-килограмовите Димитър Желев завърши 11-ти, а при най-тежките до 96 кг Петър Петров е 14-ти. На тепиха в столицата имаше още трима борци от Добрич. Неджати Неджати остана 15-ти в кат. до 74 кг. При 66-килограмовите Веселин Василев е 16-ти, а Светослав Демирев – 25 ти.

ГЕОРГИ ПЕТРОВ ОСТАНА НА КРАЧКА ОТ МЕДАЛИТЕ В БОРБАТА | 0 брой коментари | Регистрация