2024-03-29 @ 09:18 EET
Футбол: Лудогорец и Пирин (Гоце Делчев) завършиха 1:1 в мач от първенството
СпортРазград. Шампионът и лидер в класирането в „А” група Лудогорец направи домакинска грешна стъпка. В мач от 18-ия кръг на „А” група отборът от Разград завърши 1:1 като домакин срещу Пирин (Гоце Делчев).

При първата си по-опасна атака към вратата на Лудогорец, гостите откриха резултата. В 17-ата минута Марио Близнаков с удар по земя от границата на наказателното поле откри резултата.
В началото на второто полувреме в игра за Лудогорец се появи и титулярният капитан на отбора Емил Гъргоров.
В 68-ата минута на мача гостите бяха близо и до втори гол, след като Костадин Хазуров излезе сам срещу вратаря на Лудогорец Владислав Стоянов, който отрази удара му.
В 87-ата минута Лудогорец стигна до равенството след гол на Александър Бард. Той се възползва от лошо избита топка от вратаря на Пирин Абди Абдиков и вкара за 1:1.

Футбол: Лудогорец и Пирин (Гоце Делчев) завършиха 1:1 в мач от първенството | 0 брой коментари | Регистрация