2024-04-25 @ 07:37 EEST
ДОБРУДЖА ЗАПАЗИ ПРЕДНИНАТА СИ ПРЕДИ ДЕРБИТО С ДУНАВ

Отборът на Добруджа записа поредната си победа в Североизточната „В” футболна група. В мач от 18-ия кръг „жълто-зелените” се наложиха с 2:1 над състава на Кубрат и така запазиха преднината си от една точка пред Дунав преди срещата между двата тима след седмица в Русе.

През първото полувреме играта се водеше предимно в централната част на терена, нападателите рядко излизаха на стрелкови позиции и нулевото равенство се запази до почивката. След подновяването на играта отборите заиграха по-комбинативно, головите ситуации не липсваха, а публиката на стадион „Дружба” видя три гола. Гостите се възползваха от грешка в отбраната на Добруджа и откриха резултата в 55-ата минута. Шест минути по-късно добричлии възстановиха равенството с попадение на Младен Стоев-Маджо от пряк свободен удар. Втория гол за домакините, който се оказа и победен, отбеляза влезлият като резерва Ивайло Димитров. Той получи топката на границата на наказателното поле, финтира защитника пред себе си и с премерен удар прати топката в мрежата – 2:1.

Съставът на Добруджа: Радомиров, Н. Илиев, Б. Илиев, Христозов, Маджиров, Андонов (Ив. Димитров), Лазаров (Пр. Пасев), Кр. Димитров, Тачев, Стоев, Апостолов (Н. Петров).

ДОБРУДЖА ЗАПАЗИ ПРЕДНИНАТА СИ ПРЕДИ ДЕРБИТО С ДУНАВ | 0 брой коментари | Регистрация