2024-03-29 @ 01:35 EET
България продължава без грешка в Световната лига
СпортБългарският национален отбор по волейбол победи Аржентина с 3:1 във втория си домакински мач срещу “гаучосите” в Група “А” на Световната лига. Както е известно, вчера играчите на Камило Плачи спечелиха чиста победа с 3:0. Така "лъвовете" вече имат четири победи в групата.

ржентина спечели първия гейм с 25:17. Солидната разлика гостите натрупаха след второто техническо прекъсване. Направи впечатление, че те заложиха на силен сервис. Българите направиха 7 непредизвикани грешки, а Бруно Романути направи 6 точки за съперника.

България изравни резултата, след като спечели втората част с 25:19. В този гейм Тодор Алексиев реализира 7 точки, докато аржентинците направиха 10 грешки.

Тимът на Камило Плачи спечели третия гейм с 25:21.
С по пет точки за “лъвовете” в тази част се отличиха Тодор Алексиев и Цветан Соколов. Аржентинците също помогнаха, след като допуснаха 5 грешки.

Третата част продължи дълго и двата тима пропуснаха по няколко шанса да спечелят гейма. Нервите на българите бяха по-здрави и се наложиха с 31:19, като главният съдия на два пъти ни помогна. http://www.blitz.bg

България продължава без грешка в Световната лига | 0 брой коментари | Регистрация