2024-04-24 @ 08:14 EEST
КАЛИАКРА ЗАВЪРШИ НАРАВНО С ЮНОШИТЕ НА ЧЕРНО МОРЕ
СпортОтборът на Калиакра завърши наравно 1:1 с юношите старша възраст на Черно море (Варна) в първата си контрола от подготовката си за новия сезон в "Б" група. Мачът се игра в Каварна, а тимът на домакините превъзхождаше съперниците си през по-голямата част от срещата, но не успя да материализира надмощието си.

Младите "моряци" откриха резултата в 80-ата минута, когато Диян Стоянов отне топката от играч на каварненци, преодоля стража и я вкара в мрежата - 0:1. Домакините възстановиха равенството три минути преди края на редовното време чрез Милен Бонев. Капитанът на Калиакра Иван Райчев преодоля с дрибъл трима защитници на гостите, върна топката успоредно на голлинията и крайният защитник я прати в мрежата - 1:1. Старши треньорът на Калиакра Левент Аврамов използва в проверката всичките 22 състезатели, с които разполага.

В следващата си контрола, която е на 3 юли, тимът от Каварна ще гостува на новака в "А" група Нефтохимик (Бургас).

КАЛИАКРА ЗАВЪРШИ НАРАВНО С ЮНОШИТЕ НА ЧЕРНО МОРЕ | 0 брой коментари | Регистрация