2024-04-18 @ 21:03 EEST
Ботев - Щутгарт 1:1
Спорт "Канарчетата" изиграха поредния си страхотен мач, за съжаление не успяха да се наложат над коравия съперник

Отборите на Ботев (Пловдив) и Щутгарт завършиха при 1:1 в първи мач от третия предварителен кръг на турнира Лига Европа.  С гол на Ведат Ибишевич в 67-ата минута Щутгарт поведе с 1:0. В 72-ата минута резервата на Ботев Валери Домовчийски изравни резултата.

Двубоят се играе на стадион „Лазур” в Бургас пред около 15 000 зрители. Голмайсторът на Щутгарт Ибишевич се възползва в 67-ата минута на мача от грешка в отбраната на Ботев и откри резултата в мача. Отборът на Ботев бързо успя да възстанови равенството, като Домовчийски вкара гол няколко минути, след като се появи на терена.  http://pressadaily.bg

Ботев - Щутгарт 1:1 | 0 брой коментари | Регистрация