2024-03-29 @ 19:32 EET
ДОБРУДЖА НАДИГРА БОТЕВ, НО СТИГНА САМО ДО РАВЕНСТВО

Добруджа завърши наравно 1:1 с Ботев (Гълъбово) в мач от втория кръг на Б група. Домакините поеха инициативата от началото на двубоя и създадоха опасни голови положения пред вратата на гостите, но до гол през първата част не се стигна.

Второто полувреме отново започна силно за „жълто-зелените“. В 56-ата минута след грешка в отбраната на Добруджа, гостите от Гълъбово успяха да открият резултата на стадион „Дружба“.  В 80-ата минута Иван Цачев овладя топката на границата на наказателното поле, преодоля защитник и с техничен удар и прати топката във вратата на Ботев за 1:1. В оставащите минути Добруджа смачка своя противник, но сили за обрат недостигнаха.

3. ОФК Марек 2010      2          1          1          0          2:1       4

4. Ботев Враца             2          1          1          0          3:2       4

5. Хасково 2009            1          1          0          0          2:0       3

6. Ботев (Гълъбово)     2          0          2          0          2:2       2

7. Пирин (Разлог)         2          0          2          0          2:2       2

8. Дунав (Русе)            1          0          1          0          1:1       1

9. Раковски      1          0          1          0          1:1       1

10. Спартак (Варна)      2          0          1          1          1:3       1

11. Монтана     1          0          0          1          1:2       0

12. Банско       1          0          0          1          0:1       0

13. Витоша Бистрица   1          0          0          1          1:2       0

14. Академик (Свищов)            2          0          0          2          0:3       0

ДОБРУДЖА НАДИГРА БОТЕВ, НО СТИГНА САМО ДО РАВЕНСТВО | 0 брой коментари | Регистрация