2024-04-20 @ 20:01 EEST
МАРТИН КИРИЛОВ БЕЛЕЖИ ЗА ЛУДОГОРЕЦ
СпортВ първия кръг от Елитната юношеска група до 17 години Лудогорец надви като домакин с 3:2 Локомотив (Пловдив). През новия сезон  се очаква двамата добричлии – вратарят Емил Господинов и нападателя Мартин Кирилов, отново да са сред  ядрото от футболисти, които ще тласкат разградчани към успехи.

На старта на първенството Лудогорец хвърли всички сили за победа и успя да спечели трите точки. Юношеският национал Мартин Кирилов изведе домакините още в 7-ата минута, а в 33-ата Стоян Григоров изравни. Осем минути след почивката „смърфовете“ направиха пълен обрат с попадение на Алпай Мурад. Лудогорци стигнаха до трите точки за 6 минути в заключителната част на двубоя. В 71-ата минута Томас Цвятков изравни, а в 77-ата Никола Цветанов донесе трите точки за "зелените".