2024-04-24 @ 17:13 EEST
Победихме Чехия с 3:1 гейма

Гдиня. В зала „Спортово Видовишкова” в Гдиня българските волейболисти победиха с 3:1 гейма Чехия, в първия си мач в група D на европейското първенство в Полша и Дания. Нашите национали спечелиха първите два сета с 25:15 и 25:18, неочаквано загубиха третия с 22:25, но накрая показаха класата си и затвориха гейма с 25:21.

По-рано днес в нашата група, Германия постигна чиста победа с 3:0 срещу Русия. Утре нашите излизат срещу Германия от 16:00 българско време, а в неделя мачът с Русия е от 19:00 часа.

Завършилият на първо място в групата ще се класира директно за четвъртфиналите. Заелите втора и трета позиция в нашата група "D" и група "В" ще играят допълнителни осминафинални плейофи на кръст.

Победихме Чехия с 3:1 гейма | 0 брой коментари | Регистрация