2024-04-24 @ 18:07 EEST
НовиниСофия. Отборът на Локомотив (София) се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на България по футбол. В осминафинален мач-реванш от турнира Локомотив (София) победи като гост Славия с 2:0. В първия мач Славия победи с 2:1. С общ резултат от двата мача 3:2 Локомотив продължава в следващата фаза на турнира.

Головете за Локомотив на стадион „Славия” вкараха Седрик Базея и Том през второто полувреме.
Седрик Базеа в 54-ата минута изведе Локомотив (София) напред. Той завърши бърза контраатака на Локомотив, започнала от Маркиньос.
В 80-ата минута Искрен Писаров намери в наказателното поле на Славия Том непокрит и той направи резултата 2:0 за Локомотив.
В 83-ата минута на мача Маркиньос удари греда на Локомотив.
Най-доброто положение за гол за Славия в мача бе за Галин Иванов. В 16-ата минута той удари греда.

Футбол: Локомотив (София) се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на България | 0 брой коментари | Регистрация