2024-04-24 @ 10:01 EEST
ДОБРУДЖА ЗАГУБИ С 2:0 ОТ ЧЕРНОМОРЕЦ ВЪВ ВТОРАТА СИ КОНТРОЛА
СпортФутболистите на Добруджа загубиха като гости на Черноморец (Бургас) с 2:0 във втората си контрола от зимната подготовка. Срещата се проведе на тренировъчната база "Гнездо на акули" в Бургас, като и двете попадения паднаха в самото начало на двубоя.

Първо, в 7-ата минута Крум Стоянов проби отляво, пусна остър пас в наказателното поле, където Годфред Бекуе беше най-съобразителен и отбеляза за 1:0. Само 4 минути по-късно "акулите" отбелязаха своето второ попадение. Чико беше съборен в наказателното поле и съдията Стефан Павлов отсъди дузпа. Точен от бялата точка беше новопривлеченият в тима Милен Василев.
Следващата проверка на Добруджа е на 14 февруари, когато избраниците на старши треньора Светослав Тодоров ще гостуват на Черно море във Варна.

ДОБРУДЖА ЗАГУБИ С 2:0 ОТ ЧЕРНОМОРЕЦ ВЪВ ВТОРАТА СИ КОНТРОЛА | 0 брой коментари | Регистрация