2024-04-20 @ 02:44 EEST
Футбол: ЦСКА победи "Славия" с 3:0 в мач от българското първенство
СпортСофия. ЦСКА победи "Славия" с 3:0 в мач от 25-и кръг на българската "А" група. Неманя Милисавлевич откри резултата в 63-ата минута след подаване от Емил Гъргоров.

В 79-ата минута Омар Косоко удвои преднината на "армейците". Три минути след това новото попълнение Тони Силва отбеляза трети гол за ЦСКА.

След успеха възпитаниците на Стойчо Младенов се намират на трето място във временното класиране с актив от 48 точки. Славия е на десета позиция с 28.  http://www.focus-news.net

Футбол: ЦСКА победи "Славия" с 3:0 в мач от българското първенство | 0 брой коментари | Регистрация