2024-03-29 @ 16:00 EET
Ботев (Пд) победи Локомотив( Пд) с 2:1 в мач от първенството
Спорт София. Пред 5 хиляди зрители на стадион „Васил Левски“ в София Ботев (Пд) победи Локомотив( Пд) с 2:1 в мач от първия кръг в плейофите на първенството.

След нулево полувреме, Локомотив поведе в 59-ата минута чрез Здравко Лазаров, но футболистите на Ботев успяха да отбележат два гола в рамките на четири минути и обърнаха резултата в своя полза 2:1. Голмайстори за Ботев станаха Хамза в 84-ата и Иван Цветков в 87-ата.

След този мач не настъпиха промени в класирането на челната седмица.

Лидери са Литекс и Лудогорец с 58 точки, следват ЦСКА 54, Ботев 49, Локомотив 45, Левски и Черно море с по 44 точки.

Ботев (Пд) победи Локомотив( Пд) с 2:1 в мач от първенството | 0 брой коментари | Регистрация