2024-04-25 @ 18:05 EEST
ЛОКО (ПЛОВДИВ) ПУСКА ПО-ЕВТИНИ БИЛЕТИ ЗА РЕВАНША С ДОБРУДЖА
СпортРъководството на Локомотив (Пловдив) продължава традицията през настоящия сезон да пуска по-евтини билети за мачовете от турнира за Купата на България. За предстоящия четвъртфинален реванш срещу Добруджа билетите ще са с цена 7 лева за Централната трибуна и 5 лева за Трибуна Спортклуб. За мачовете от първенството на „А” група билетите са съответно 10 лева за Централната трибуна и 7 лева за Трибуна Спортклуб.

Пропуските ще бъдат пуснати в продажба в деня на мача. Двубоят е в четвъртък от 16,00 часа на стадион „Локомотив” и ще бъде излъчен пряко по News 7. Припомняме, че първият мач между двата отбора, игран на стадион "Дружба" в Добрич, завърши 3:0 за "черно-белите".
Според регламента при равенство в общия резултат от двата мача напред продължава отборът с повече отбелязани голове на чужд терен. При равенство и по този показател се играят две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство в общия резултат и отбелязаните голове на чужд терен и след края на продълженията се изпълняват дузпи.