2024-04-25 @ 21:55 EEST
Футбол: "Лудогорец" стана шампион на България за трети пореден път
СпортРазград. На стадион "Лудогорец Арена" в Разград "Лудогорец" победи "Локомотив"-Пловдив с 1:0 и за трети пореден път стана шампион на България. Роман Безяк отбеляза единствения гол в 10-ата минута на мача. Равенство също беше достатъчно за шампионите от Разград за поредната шампионска титла.

По-рано днес на стадион „Тича“ във Варна Левски победи като гост Черно море с 2:1. Головете за гостите отбелязаха Владимир Гаджев от дузпа в 7-ата минута и Валери Божинов в 53-ата. За Черно море голмайстор стана Валери Домовчийски с изравнително попадение в 12-ата минута.

На градския стадион в Несебър Нефтохимик победи Пирин Гоце Делчев с 2:1, а в Стара Загора Берое победи Любимец с 4:1

Футбол: "Лудогорец" стана шампион на България за трети пореден път | 0 брой коментари | Регистрация