2024-04-19 @ 09:19 EEST
ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ДОБРУДЖАНЦИ В ТУРНИРА "ДИОНИСОПОЛИС"
СпортВ Балчик се проведе второто издание на турнира „Дионисополис”. В хвърлянията взеха участие над 80 състезатели. Представителят на домакините от клуб Черно море 2005 Айхан Апти стана шампион при мъжете в хвърлянето на чук с резултат 65.72 м.

Втори се нареди неговият съгражданин Здравко Димитров, който в момента се състезава за КЛАСА. Неговото постижение бе 64.63 м. С бронза се окичи Светослав Борисов (Черно море – 2005 - Балчик) - 45.30 м. Добричлии се представиха най-успешно в тласкането на гюле при юношите младша възраст. Шампион стана Николай Петров, следван от Михаил Михалев и Никола Михов.  Петров триумфира и в мятане на диск за юноши младша възраст. Втори се класира Георги Димов. Класирането в дисциплината хвърляне на чук бе оглавено от Никола Михов. Атлетите на Добруджа 99 завоюваха общо 3 златни, 4 сребърни и 5 бронзови медала.

ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ДОБРУДЖАНЦИ В ТУРНИРА "ДИОНИСОПОЛИС" | 0 брой коментари | Регистрация