2024-04-24 @ 22:16 EEST
Футбол: Локомотив (Пловдив) – Левски 1:1 в мач от първенството
СпортПловдив. Отборите на Локомотив (Пловдив) и Левски завършиха 1:1 в мач от 12-ия кръг на футболното първенство. Мачът се изигра на стадион „Локомотив“ в Пловдив.

Отборът на Локомотив стигна до точката с гол на Мартин Камбуров в добавеното време на мача. Мигел Бедоя в 42-ата минута вкара гола за Левски за 0:1.
Двата отбора започнаха равностойно мача без сериозни опасности пред двете врати. Постепенно Левски взе инициативата и в 34-ата минута удар на Пламен Крумов от гостите бе спасен от вратаря Йордан Господинов.
В 42-ата минута Левски поведе в резултата.
Мигел Бедоя бе изведен на стрелкова позиция от сънародника си Антонио Аниете и откри резултата в мача.
След почивката Левски продължи да е по-активния тим, като в 73-ата минута Аниете отново изведе Бедоя пред вратата на Господинов, но вратаря спаси.
В добавеното време на мача Мартин Камбуров изравни резултата, след като бе изведен отлично от резервата Бранимир Костадинов.
Това бе и първата по-сериозна опасност пред вратата на Левски в мача.

Футбол: Локомотив (Пловдив) – Левски 1:1 в мач от първенството | 0 брой коментари | Регистрация