2024-04-19 @ 16:18 EEST
Футбол: Литекс победи Локомотив София с 4:2

Футбол:"Марек" победи като гост "Хасково" с 1:0

Ловеч. На стадион „Градски“ в Ловеч Литекс победи Локомотив София с 4:2 в мач от 13-ия кръг на "А" група. Голмайстори за домакините станаха Васил Божиков в 7-ата, Армандо Ваюши от дузпа в 17-ата и Данило Асприля с два гола в 37-ата и 88-ата минута. За гостите от София точен беше Джилио Том в 24-ата и Преслав Йорданов в 64-ата минута.
Победата изкачи Литекс на трето място с 22 точки, преди изиграването на останалите два мача от кръга. Столичният Локомотив остава извън челната шестица на седмо място с 20 точки.

Хасково. Марек победи Хасково с минималното 1:0 в мач от 13 кръг на "А" група. Единственото попадение реализира Еньо Кръстовчев още в 6-ата минута. След успеха Марек събра 12 точки, колкото има и Славия, но Марек остава на 11-о място заради по-лошата голова разлика. Хасково остава последен и почти обречен с 4 точки от 13 мача.

Футбол: Литекс победи Локомотив София с 4:2 | 0 брой коментари | Регистрация