2024-03-29 @ 04:05 EET
МИРОСЛАВ ГРАДИНАРОВ С ЧЕТВЪРТА ПОБЕДА ВЪВ ФРАНЦИЯ
СпортБългарският волейболен национал Мирослав Градинаров и неговият Спасер′с Тулуз (Тулуза) победиха като гост Шомон Волейбол 52 От Марин (Шомон)  3:1 (25:19, 21:25, 25:22, 25:14), в петия кръг на ЛИГ А Маскулин на френското първенство.

Така отборът от Тулуза продължава успешното си представяне, като реализира четвърта победа до сега в шампионата. С една загуба и актив от 11 точки тимът на Спасер′с продължава да заема четвърто място във временното класиране във Франция.
Добричлията игра в първите три гейма на мача, като завърши с актив от 9 точки (1 ас, 1 блокада, 44 % в нападение).
В следващия кръг съставът на Тулуза гостува на Монпелие, а двубоят е на 15 ноември от 20:00 ч.

МИРОСЛАВ ГРАДИНАРОВ С ЧЕТВЪРТА ПОБЕДА ВЪВ ФРАНЦИЯ | 0 брой коментари | Регистрация