41-годишният бургаски пианист Веселин Мостров бе обявен за издирване вчера. Той излязъл от дома си в сряда, в 10 часа сутринта. Оттогава следите му се губят.
Мостров е висок, със стройно телосложение, бяло лице и кафяви очи и коса, съобщават от ОД на МВР в Бургас. Бил е облечен с черно пухено яке с плетени ръкави, дънки и кафяви боти от естествена кожа.
Съпругата му е юристка- Златомира Карагеоргиева-Мострова. По данни на съпругата му, всички лични вещи на мъжа и, включително мобилните му телефони, са оставени у дома. Двамата имат дете. След сигнал на близките, Мостров бе обявен за общонационално издирване.
Преди около година майката на пианиста изчезна от дома си и бе издирвана в продължение на няколко дни. Намерена бе мъртва в нива край бургаски квартал. Мостров тежко преживял смъртта и, бил в депресия. http://www.trud.bg