XVI кръг
28 февруари 2015 г., събота, 14:00 ч.
Созопол (Созопол) - Локомотив 2012 (Мездра)
Пирин 2002 (Разлог) - Локомотив (Г. Оряховица)
Ботев (Гълъбово) - ОФК Пирин (Благоевград)
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Бургас)
Септември (Симитли) - Верея (Стара Загора)
Спартак 1918 (Варна) - Банско (Банско)
Ботев (Враца) - Добруджа 1919 (Добрич)
1 март 2015 г., неделя, 14:00 ч.
Бургас (Бургас) - Раковски 2011 (Раковски)
XVII кръг
7 март 2015 г., събота, 15:30 ч.
Ботев (Враца) - Созопол
Добруджа 1919 - Спартак 1918
Банско - Септември (Симитли)
Верея (Ст. Загора) - Монтана
Раковски - Ботев (Гълъбово)
Пирин (Благоевград) - Пирин (Разлог)
8 март 2015 г., неделя, 15:30 ч.
Черноморец - Бургас
Локомотив (ГО) - Локомотив (Мездра)
XVIII кръг
14 март 2015 г., събота, 15:30 ч.
Созопол - Локомотив (ГО)
Локомотив (Мездра) - Пирин (Благоевград)
Пирин (Разлог) - Раковски
Бургас - Верея (Ст. Загора)
Монтана - Банско
Септември (Симитли) - Добруджа 1919
Спартак 1918 - Ботев (Враца)
16 март 2015 г., понеделник, 15:30 ч.
Ботев (Гълъбово) - Черноморец
XIX кръг
21 март 2015 г., събота, 15:30 ч.
Спартак 1918 - Созопол
Ботев (Враца) - Септември (Симитли)
Добруджа 1919 - Монтана
Банско - Бургас
Верея (Ст. Загора) - Ботев (Гълъбово)
Черноморец - Пирин (Разлог)
Раковски – Локомотив (Мездра)
Пирин (Благоевград) - Локомотив (ГО)
XX кръг
4 април 2015 г., събота, 17:00 ч.
Созопол - Пирин (Благоевград)
Локомотив (ГО) - Раковски
Локомотив (Мездра) - Черноморец
Пирин (Разлог) - Верея (Ст. Загора)
Ботев (Гълъбово) - Банско
Бургас - Добруджа 1919
Монтана - Ботев (Враца)
Септември (Симитли) - Спартак 1918
XXI кръг
11 април 2015 г., събота, 17:00 ч.
Септември (Симитли) - Созопол
Спартак 1918 - Монтана
Ботев (Враца) - Бургас
Добруджа 1919 - Ботев (Гълъбово)
Банско - Пирин (Разлог)
Верея (Ст. Загора) - Локомотив (Мездра)
Черноморец - Локомотив (ГО)
Раковски - Пирин (Благоевград)
XXII кръг
15 април 2015 г., сряда, 17:00 ч.
Созопол - Раковски
Пирин (Благоевград) - Черноморец
Локомотив (ГО) - Верея (Ст. Загора)
Локомотив (Мездра) - Банско
Пирин (Разлог) - Добруджа 1919
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)
Бургас - Спартак 1918
Монтана - Септември (Симитли)
XXIII кръг
18 април 2015 г., събота, 17:00 ч.
Монтана - Созопол
Септември (Симитли) - Бургас
Спартак 1918 - Ботев (Гълъбово)
Ботев (Враца) - Пирин (Разлог)
Добруджа 1919 - Локомотив (Мездра)
Банско - Локомотив (ГО)
Верея (Ст. Загора) - Пирин (Благоевград)
Черноморец - Раковски
XXIV кръг
22 април 2015 г., сряда, 17:00 ч.
Созопол - Черноморец
Раковски - Верея (Ст.Загора)
Пирин (Благоевград) - Банско
Локомотив (ГО) - Добруджа 1919
Локомотив (Мездра) - Ботев (Враца)
Пирин (Разлог) - Спартак 1918
Ботев (Гълъбово) - Септември (Симитли)
Бургас - Монтана
XXV кръг
25 април 2015 г., събота, 17:00 ч.
Бургас - Созопол
Монтана - Ботев (Гълъбово)
Септември (Симитли) - Пирин (Разлог)
Спартак 1918 - Локомотив (Мездра)
Ботев (Враца) - Локомотив (ГО)
Добруджа 1919 - Пирин (Благоевград)
Банско - Раковски
Верея (Ст. Загора) - Черноморец
XXVI кръг
2 май 2015 г., събота, 18:00 ч.
Созопол - Верея (Ст. Загора)
Черноморец - Банско (Банско)
Раковски - Добруджа 1919
Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца)
Локомотив (ГО) - Спартак 1918
Локомотив (Мездра) - Септември (Симитли)
Пирин (Разлог) - Монтана
Ботев (Гълъбово) - Бургас
XXVII кръг
27 март 2015 г., петък, 15:30 ч.
Бургас - Пирин (Разлог)
9 май 2015 г., събота, 18:00 ч.
Ботев (Гълъбово) - Созопол
Монтана – Локомотив (Мездра)
Септември (Симитли) - Локомотив (ГО)
Спартак 1918 - Пирин (Благоевград)
Ботев (Враца) - Раковски
Добруджа 1919 - Черноморец
Банско - Верея (Ст. Загора)
XXVIII кръг
Созопол - Банско
Черноморец - Ботев (Враца)
16 май 2015, събота, 18:00 ч.
Верея (Ст. Загора) - Добруджа 1919
Раковски - Спартак 1918
Пирин (Благоевград) - Септември
Локомотив (ГО) - Монтана
Локомотив (Мездра) - Бургас
Пирин (Разлог) - Ботев (Гълъбово)
XXIX кръг
23 май 2015 г., събота, 18:00 ч.
Пирин (Разлог) - Созопол
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Мездра)
Бургас - Локомотив (ГО)
Монтана - Пирин (Благоевград)
Септември (Симитли) - Раковски
Спартак 1918 - Черноморец
Ботев (Враца) - Верея (Ст. Загора)
Добруджа 1919 - Банско
XXX кръг
31 май 2015 г., неделя, 18:00 ч.
Созопол - Добруджа 1919
Банско - Ботев (Враца)
Верея (Ст. Загора) - Спартак 1918
Черноморец - Септември (Симитли)
Раковски - Монтана
Пирин (Благоевград) - Бургас
Локомотив (ГО) - Ботев (Гълъбово)
Локомотив (Мездра) – Пирин (Разлог)