13:45 часа (Хокей на трева) Европейска лига (Евроспорт 2 България)
14:30 часа (Снукър) Китай Оупън Пекин (Евроспорт)
21:15 часа (Голф) Шел Хюстън Оупън (Нова Спорт / HD)
22:00 часа (Бойни спортове) Крал на кралете (Евроспорт)
22:30 часа (Бокс) Международна гала вечер в Нюкасъл (Диема Спорт HD, Sky Sports 2 (uk) / 2HD)
БГ ФУТБОЛ
17:00 часа („А“ група) Марек – Славия (Диема Спорт HD)
20:00 часа („А“ група) Лудогорец – ЦСКА (Диема Спорт HD)
ФУТБОЛ
09:00 часа (Япония, Джей Лига) Урава Ред Даймъндс – Мацумото Ямагата (Livesport.tv $, SportDigital.tv, Astro SuperSport 1)
11:30 часа (Австралия, Ей Лига) ФК Сидни – Аделаида Юнайтед (BT Sport 2 / HD, SportDigital.tv)
12:00 часа (Русия, Премиер лига) Амкар – Рубин (NTV Plus Nash Futbol / HD, WWW: sport.ntvplus.ru)
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Рома – Наполи (bTV Action / HD,
Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 4 (serbia), beIN Sports FR 2 / HD,
beIN Sports Mena 14 HD, C+ Family 2 (poland) / HD, Canal 8 Sport (den),
Dolce Sport / HD, Fox Sports 4 (ned), NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 3
HD, Premium Calcio, Premium Calcio HD, RAI Italia (asia), Setanta
Sports Eurasia, Sky Calcio 1 / HD, Sky Super Calcio / HD, Sport 2
(israel), Sport+ (france), SuperSport 4 HD (alb), SuperSport 5 (za) /
HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига)
Кайзерслаутерн – Хайденхайм (beIN Sports Mena 4 HD, NTV Plus Futbol 3 /
HD, Sky Bundesliga 4 / HD, TeleClub Sport PPV / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Гройтер
Фюрт – Айнтрахт (Брауншвайг) (OTE Sport 6 HD, Sky Bundesliga 3 / HD,
TeleClub Sport PPV / HD)
14:00 часа (Полша Екстракласа) Краковия – Лехия (Гданск) (C+ Family (poland) / HD, nSport+ / HD)
14:00 часа (Украйна, Висша лига) Металист (Харков) – Металург (Донецк) (Futbol 2 (ukraine) / HD)
14:15 часа (Русия, Премиер лига) Динамо (Москва) – Локомотив (Москва) (F+ / HD,
Action 24 (hellas), Ma Chaîne Sport / HD , NTV Plus Nash Futbol / HD,
Sport 1 (ukraine), Sport Plus (russia), SportDigital.tv, WWW:
sport.ntvplus.ru)
14:15 часа (Англия, Лига 1) Суиндън – МК Донс (Нова Спорт / HD, Sky Sports 1 (uk) / 1HD, TV2 Sport Premium 2 HD, TV2sumo.no [online] $)
14:45 часа (Англия, Висша лига) Арсенал – Ливърпул (Диема Спорт HD,
6’Eren (den) / HD, beIN Sports Mena 1 HD, Belarus 5, Benfica TV2 (BTV
2), BT Sport 1 / HD, C+ Fútbol (esp) / HD, C+ Sport (france) / HD, C+
Sport (poland) / HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 1 (svk) / HD,
Duhok TV, EuroSport (romania) / HD, Fox Sports (italy) / HD, Fox Sports 2
HD (ned), Futbol 1 (ukraine), GOL Stadium, GOL T (españa), Idman TV,
LIG TV3 / HD, NTV Plus Futbol 1 / HD, OTE Sport 1 HD, Sky Sport 1
(germany) / HD, Sport 1 (israel) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, Stöd 2
Sport 2 / HD, SuperSport 3 (za) / HD, SuperSport MaXimo 1, TV2 Sport
Premium HD, TV2sumo.no [online] $, TV3+ (denmark) / HD, Viasat Football
(swe) / HD, Viasat Sport Baltic, Astro SuperSport 1, CTH Stadium 2 HD,
mio Stadium 102 HD, NBC Sports Live Extra, PremierLeaguePass NZ $,
SportsNet Ontario / HD)
15:00 часа (Германия, Трета лига) Арминия – Енерги (RBB Berlin / HD, RBB Brandenburg / HD, WDR Fernsehen / HD)
15:00 часа (Франция, Лига 2) Дижон – Троа (beIN Sports FR 1 / HD )
15:00 часа (Унгарско първенство) Дьор ЕТО – Кечкемет (Duna TV / HD)
15:00 часа (Албанско първенство) Лачи – Скендербеу (SuperSport 3 HD (alb)
15:30 часа (Чешко първенство) Храдец Кралове – Спарта (Прага) (Slovak Sport TV1)
15:30 часа (Румъния, Лига 1) Оцелул – Университатя (Крайова) (Digi Sport 1 (rom) / HD, Look TV (romania) / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Интер – Парма (Ринг.БГ / HD,
5 PLUS (israel), A Spor (turkey) / HD, Arena Sport 2 (serbia), Arena
Sport 4 HD (cro), Dolce Sport 3, NTV Plus Futbol 3 / HD, Premium Calcio
2, Premium Calcio HD2, Sky Calcio 2 / HD, SuperSport 1 HD (alb)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Каляри – Лацио
(Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 5 HD (cro), beIN Sports FR 2 / HD,
beIN Sports Mena 14 HD, Dolce Sport 2, Fox Sports 4 (ned), Premium
Calcio 3, Sky Calcio 3 / HD, SuperSport 2 HD (alb)
16:00 часа (Турция, Суперлига) Ескишехирспор – Сивасспор (LIG TV / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Палермо – Милан (bTV Action / HD,
Arena Sport 3 HD (cro), Arena Sport 4 (serbia), Digi Sport 3 (svk) /
HD, NTV Plus Futbol 2 / HD, Premium Calcio 1, Premium Calcio HD, Sky
Calcio 1 / HD, Sky Sport 1 (italy) / HD, SuperSport 4 HD (alb)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Аталанта – Торино (Premium Calcio 4, Sky Calcio 4 / HD! 16:00 часа (Италия, Серия „А“) Дженоа – Удинезе (Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 5 (serbia), OTE Sport 4 HD, Premium Calcio 5, Sky Calcio 5 / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Верона – Чезена (Premium Calcio 6 , Sky Calcio 6 / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Сасуоло – Киево (Sky Calcio 7 / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Байер (Леверкузен) – Хамбургер (Евроспорт 2 България,
EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic), Melita Sports 3,
Multideporte 3, OTE Sport 6 HD, Sky Bundesliga 3 / HD, Sport 1 Select HD
(ned), SuperSport 5 HD (alb), TeleClub Sport 1 / HD, TeleClub Sport PPV
/ HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Фрайбург – Кьолн (Sky Bundesliga 6 / HD, TeleClub Sport PPV / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Хофенхайм – Борусия (Мьонхенгладбах) (Dolce Sport 4, Foot+, Melita Sports 2 / HD, OTE Sport 2 HD, Sky Bundesliga 5 / HD, TeleClub Sport PPV / HD)
16:00 часа (Германия, Бундеслига) Вердер – Майнц (Sky Bundesliga 7 / HD, TeleClub Sport PPV / HD, Fuji TV Next HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Волфсбург – Щутгарт
(beIN Sports Max 4, beIN Sports Mena 13 HD, beIN Sports Mena 4 HD,
Melita Sports 1 / HD, Multideporte 2, NTV Plus HD Sport, Sky Bundesliga 2
/ HD, Sky Calcio 12, Sky Sport 3 (italy) / HD, Sport 2 (israel), Sport
TV3 (portugal), SuperSport 6 HD (alb), TeleClub Sport 2 / HD, TeleClub
Sport PPV / HD, Telenet Sporting HD3, TRT 3-Spor / HD, GOL TV (canada),
GOL TV (usa)
16:30 часа (Полша, Екстракласа) Шльонск (Вроцлав) – Подбескидзе (C+ Family (poland) / HD, nSport+ / HD)
16:30 часа (Сърбия, Суперлига) Нови Пазар – Цървена звезда (Arena Sport 1 (serbia)
16:45 часа (Русия, Премиер лига) Краснодар – Мордовия (NTV Plus Nash Futbol / HD, WWW: sport.ntvplus.ru)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Евертън – Саутхемптън
(beIN Sports Mena 7 HD, Setanta Ireland (ROI only), Stöd 2 Sport 4,
SuperSport 5 (za) / HD, Astro SuperSport, CTH Stadium 3 HD, mio Stadium
103 HD, NBC Sports Live Extra, PremierLeaguePass NZ $, SportsNet Ontario
/ HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Юнайтед – Астън Вила (6’Eren
(den) / HD, beIN Sports Mena 1 HD, Benfica TV2 (BTV 2), C+ Fútbol (esp)
/ HD, C+ Sport (france) / HD, C+ Sport (poland) / HD, Digi Sport 1
(hun) / HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, EuroSport (romania) / HD, Fox
Sports (italy) / HD, Fox Sports 2 HD (ned), Futbol 1 (ukraine), GOL
Stadium, Idman TV, LIG TV3 / HD, NBC 1 (Namibia), NTV Plus Futbol 1 /
HD, ORTB (benin), OTE Sport 1 HD, Sport 1 (israel) / HD, SportKlub 1
(serbia) / HD, Stöd 2 Sport 2 / HD, SuperSport 3 (za) / HD, SuperSport
MaXimo 1, TV Zimbo, TV2 Sport Premium HD, TV2sumo.no [online] $, TV3
Ghana, TVT International (Togo), Viasat Sport Baltic, CTH Stadium 1 HD,
mio Stadium 102 HD, NBC Sports Live Extra, PremierLeaguePass NZ $, TSN 2
/ HD (canada)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Суонзи – Хъл Сити (Stöd 2 Sport 3, CTH Stadium 4 HD, mio Stadium 105, NBC Sports Live Extra, PremierLeaguePass NZ $, SportsNet ONE (ca) / HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Уест Бромич – КПР (Stöd 2 Sport 6, CTH Stadium 5 HD, mio Stadium 106, NBC Sports Live Extra, PremierLeaguePass NZ $)
17:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Мирандес – Сабадел (La Liga TV)
17:00 часа (Испания, Примера дивисион) Севиля – Атлетик (Билбао) (F+,
5 SPORT / HD (israel), beIN Sports Max 5, beIN Sports Mena 14 HD, C
Sports [online] DK, C Sports [online] NO, C Sports [online] SE, C+
Family 2 (poland) / HD, C+ Liga (esp) / HD, Canal 8 Sport (den), GOL
Stadium, GOL T (españa), NTV Spor Smart HD, OTE Sport 2 HD, PrimeTel 255
(cyprus), Setanta Sports Eurasia, Sport 2 (cze/svk) / HD, Sport 2
(hungary), Sport Plus (russia)
17:00 часа (Австрия, Бундеслига) Ред Бул Залцбург – Аустрия (Виена) (Sky Sport Austria)
18:00 часа (Франция, Лига 1) Гинган – Олимпик (Лион)
(Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 2 (serbia), C+ France / HD, Nova
Sports 4 (cyprus), Nova Sports 4 (hellas), Sport 1 (russia) / HD, TV3
Sport 2 (den) / HD, TV5 Monde Maghreb-Orient / HD, Viasat Football (nor)
/ HD)
18:00 часа (Дания, Суперлиген) Сьондерийске – Нордселанд (TV3 Sport 1 (den) / HD, ViaPlay (denmark) / HD)
18:00 часа (Хърватско първенство) Риека – Динамо (Загреб) (Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro)
18:00 часа (Румъния, Лига 1) Астра (Гюргево) – ЧФР Клуж (Digi Sport 1 (rom) / HD, Look TV (romania) / HD)
18:00 часа (Албанско първенство) Фламуртари – ФК Тирана (SuperSport 3 HD (alb)
18:00 часа (Албанско първенство) Елбасани – Кукеси (SuperSport 4 HD (alb)
18:45 часа (Швейцария, Суперлига) Тун – Санкт Гален (TeleClub Sport PPV / HD)
18:45 часа (Швейцария, Суперлига) Цюрих – Люцерн (TeleClub Sport PPV / HD)
19:00 часа (Испания, Примера дивисион) Кордоба – Атлетико (Мадрид) (F+,
5 SPORT / HD (israel), beIN Sports FR 2 / HD, beIN Sports Mena 14 HD, C
Sports [online] DK, C Sports [online] NO, C Sports [online] SE, C+ Liga
(esp) / HD, Canal 9 (den) / HD, GOL Stadium, GOL T (españa), NTV Plus
Futbol 2 / HD, NTV Spor Smart HD, OTE Sport 2 HD, PrimeTel 255 (cyprus),
Sky Sports 5 (uk) / 5HD, Sport 2 (cze/svk) / HD, Sport 2 (hungary),
SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 7 (za) / HD)
19:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Жирона – Валядолид (Esport 3 (Catalonia), La Liga TV)
19:00 часа (Полша, Екстракласа) ГКС Белхатув – Лех (Познан) (C+ Sport (poland) / HD)
19:00 часа (Русия, Премиер лига) Спартак (Москва) – Кубан (NTV Plus Nash Futbol / HD, WWW: sport.ntvplus.ru)
19:00 часа (Белгийско първенство) Остенде – Локерен (Proximus 11)
19:00 часа (Турция, Суперлига) Ризеспор – Фенербахче (LIG TV / HD)
19:00 часа (Сърбия, Суперлига) Партизан – Раднички (Arena Sport 1 (serbia)
19:15 часа (Испания, Сегунда дивисион) Луго – Майорка (La Sexta (España)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Дортмунд) – Байерн (Евроспорт 2 България,
beIN Sports Mena 4 HD, BT Sport 2 / HD, C+ Liga Campeones / HD,
EuroSport 2 (ne) / HD, EuroSport 2 (nordic), GBS Kenya, GTV (ghana),
Lemar TV, Melita Sports 1 / HD, Metro TV (Ghana), NTV Plus Futbol 3 /
HD, OTE Sport 3 HD, RTG 1, Sky Bundesliga 1 / HD, Sky Calcio 2 / HD,
Sport 1 (israel) / HD, Sport 1 Select HD (ned), Sport+ (france), STV 2
Cameroon, SuperSport 1 HD (alb), SuperSport 5 (za) / HD, TeleClub Sport 3
/ HD, TeleClub Sport PPV / HD, Telenet Sporting HD1, TM 2 (mali), TRT
Haber / HD, Astro SuperSport 3, beIN Sports AUS, Fuji TV Next HD, GOL TV
(canada),GOL TV (usa)
19:30 часа (Италия, Серия „А“) Фиорентина – Сампдория (bTV Action / HD,
Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), beIN Sports Max 9, C+
Family 2 (poland) / HD, Canal 8 Sport (den), Digi Sport 3 (svk) / HD,
Dolce Sport 2, ESPN (uk/ireland) / HD, Fox Sports 4 (ned), Futbol 1
(ukraine), OTE Sport 5 HD, Premium Calcio, Premium Calcio HD, RAI Italia
(asia), Setanta Sports Eurasia, Sky Calcio 1 / HD, Sport 1+ HD
(germany), Sport Plus (russia), SuperSport 5 HD (alb), SuperSport 9)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Челси – Сток Сити (Диема,
6’Eren (den) / HD, beIN Sports Mena 1 HD, Benfica TV2 (BTV 2), C+
Family (poland) / HD, C+ Fútbol (esp) / HD, C+ Sport (france) / HD, Digi
Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Dolce Sport 3, Fox Sports
(italy) / HD, Fox Sports 2 HD (ned), Futbol 2 (ukraine) / HD, GOL
Stadium, LIG TV3 / HD, NTV Plus Futbol 1 / HD, OTE Sport 1 HD, Sky
Sports 1 (uk) / 1HD, Sport 2 (israel), SportKlub 1 (serbia) / HD, Stöd 2
Sport 2 / HD, SuperSport 3 (za) / HD, SuperSport MaXimo 1, TV2 Sport
Premium HD, TV2sumo.no [online] $, Viasat Football (swe) / HD, Viasat
Sport Baltic, Astro SuperSport 1, CTH Stadium 4 HD, mio Stadium 102 HD,
NBC Sports Live Extra, PremierLeaguePass NZ $, SportsNet ONE (ca) / HD)
19:30 часа (Австрия, Бундеслига) Адмира Вакер – Грьодиг (Sky Sport Austria [SimulCast])
19:30 часа (Австрия, Бундеслига) Алтах – Вийнер Нойщад (Sky Sport 5 (germany) / HD, Sky Sport Austria [SimulCast])
19:30 часа (Австрия, Бундеслига) Рапид (Виена) – ВАК (Sky Sport Austria [SimulCast])
21:00 часа (Швейцария, Суперлига) Базел – Аарау (TeleClub Sport PPV / HD)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Лил – Реймс (A Spor (turkey) / HD, beIN Sports Max 4, Nova Sports 2 (cyprus), Nova Sports 2 (hellas) / HD, Astro SuperSport 2)
21:00 часа (Испания, Примера дивисион) Алмерия – Леванте
(5 SPORT / HD (israel), beIN Sports FR 2 / HD, C Sports [online] DK, C
Sports [online] NO, C Sports [online] SE, C+ Liga (esp) / HD, Canal 9
(den) / HD, GOL Stadium, GOL T (españa), NTV Plus Futbol 2 / HD, NTV
Spor Smart HD, OTE Sport 2 HD, PrimeTel 255 (cyprus), TV12 (sweden) /
HD)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Лориен – Реймс (beIN Sports Max 5)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Метц – Тулуза (beIN Sports Max 6)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Монпелие – Бастия (beIN Sports Max 7)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Ница – Евиан (beIN Sports Max 8)
21:00 часа (Белгийско първенство) Вестерло – Мускрон (Proximus 11)
21:00 часа (Белгийско първенство) Серкъл (Брюж) – Лиерс (Proximus 11)
21:15 часа (Чешко първенство) Славия (Прага) – Бохемианс (CT Sport / HD)
21:30 часа (Полша, Екстракласа) Легия (Варшава) – Пиаст (Гливиче) (C+ Sport (poland) / HD)
21:45 часа (Холандия, Ередивизи) Твенте – ПСВ Айндховен (F+,
Fox Sports 1 Eredivisie HD, Nova Sports 3 (hellas), Sky Sports 5 (uk) /
5HD, Sport 1 (russia) / HD, Sport 1 (ukraine), Sport 2 (cze/svk) / HD,
Sport 2 (hungary), Sport 2 (israel), SportDigital.tv, SportKlub 1
(serbia) / HD, SuperSport 3 HD (alb), TV2 Sport (denmark) / HD, Viasat
Football (nor) / HD)
22:00 часа (МЛС) Чикаго Файър – ФК Торонто (Евроспорт 2 България, EuroSport (france), EuroSport 2 (germany) / HD, EuroSport 2 (nordic), MLS LIVE Player)
22:00 часа (Италия, Серия „А“) Ювентус – Емполи (bTV Action / HD,
Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), BT Sport 2 / HD, Canal 8
Sport (den), Digi Sport 1 (svk) / HD, Dolce Sport 2, Fox Sports 2 HD
(ned), Futbol 1 (ukraine), Idman TV, NTV Plus Futbol 1 / HD, OTE Sport 1
HD, Premium Calcio, Premium Calcio HD, RAI Italia (asia), Sky Calcio 1 /
HD, Sky Sport 1 (italy) / HD, Sky Super Calcio / HD, Sport 1 (israel) /
HD, Sport+ (france), SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 9, SuperSport
MaXimo 1)
22:00 часа (Бразилия, Паулиста) Португеза – Ред Бул Бразил (Arena Sport 3 (serbia), SuperSport 4 HD (alb)
22:15 часа (Португалия, Суперлига) Пасош де Ферейра – Спортинг (Лисабон) (ТВ +, F+ HD,
Action 24 (hellas), beIN Sports Max 9, RTP Internacional, SIC
Internacional, Sport 2 (ukraine), Sport TV África 1 / HD, Sport TV1
(portugal) / HD, Telekanal Futbol)
22:30 часа (Испания, Сегунда дивисион) Албасете – Лас Палмас (CMT Castilla, La Liga TV, TV Canaria)
23:00 часа (Испания, Примера дивисион) Малага – Реал Сосиедад
(beIN Sports FR 2 / HD, C Sports [online] DK, C Sports [online] NO, C
Sports [online] SE, Canal 9 (den) / HD, Cuatro (España), MAX Norge / HD,
NTV Plus Futbol 2 / HD, NTV Spor Smart HD, OTE Sport 2 HD, PrimeTel 255
(cyprus), Setanta Sports Eurasia +, SuperSport 5 (za) / HD)