2024-04-25 @ 18:25 EEST
ИВАЙЛО ЛАЗАРОВ СЕ ПРЕВЪРНА В ГЕРОЙ ЗА ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК)
СпортОтборът на Черноморец (Балчик) записа ценен успех с 1:0 при гостуването си на ФК Суворово в дербито от XXII кръг на Североизточната “В” футболна група. Победното попадение за тима от Белия град бе дело на бившия състезател на Добруджа Ивайло Лазаров, който се разписа от дузпа.

Двата отбора изиграха интересен и равностоен двубой, в който липсваха чистите голови положения, информира “Зона90”. През първото полувреме съперниците се надлъгваха и си спретнаха сериозна битка в центъра на терена. Домакините от Суворово имаха няколко възможности за гол, но центрирания на техни състезатели станаха жертва на вратаря на Черноморец (Балчик). Филип Флоров създаде най-доброто положение през това полувреме, но атрактивният му удар със задна ножица излезе в аут. Така след първите 45 минути двата тима се оттеглиха на почивка при резултат 0:0.

Второто полувреме продължи в същото русло. Гостите от Балчик организираха добра атака в 75-ата минута, при която техен играч падна в наказателното поле на Суворово, а главният рефер Иван Кирилов посочи бялата точка. Домакините оспорваха сериозно отсъждането. Ивайло Лазаров се нае с изпълнението и с хубав удар откри резултата.

Така Черноморец (Балчик) измъкна ценен успех с 1:0 и продължава да е на второ място в класирането.

ИВАЙЛО ЛАЗАРОВ СЕ ПРЕВЪРНА В ГЕРОЙ ЗА ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) | 0 брой коментари | Регистрация